kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Ікона

 
Всі ми тепер стали свідками гидотної поведінки Ющенка в останні дні свого президенства, він із останніх сил спішить нагадити як омога більшій кількості людей, водночас виставляє себе майже як зрадженого месію, а тих, хто його не підтримав на виборах - ледь не юдами вважає.

Памятаю 10 років тому, коли він ще тіки сходив на політичні вершини, його "батько" Кучма, який при всіх його недоліках, прекрасно розбирався в людях, назвав Ющенка "іконою".  І дійсно, як показала політична реальність, Кучма виявився правим. Ця пасивна ікона нічого не робила, а тільки світила всім своїм ликом. Багато хто молився на неї, багато хто був "іконоборцем". 

Проте тепер схоже, доля цієї ікони  повторила долю знаменитої московської ікони Богородиці на Варварських воротах. Вона вважалася чудотворною, до неї здалека паломники приходили. Але якось Св. Василій Блаженний жбурнув в неї каменюку. На нього накинулись, а він сказав щоб пошкребли на ній фарбу. І коли зняли шар фарби, під іконою, на дошці виявили зображення диявола.
Subscribe

 • (no subject)

  Кто не знает, l_lednik регулярно публикует истории умерших от чудесной факцинации в Мордоре. Местами случаи просто феерические.

 • (no subject)

  Як я уже писав два роки тому, результати президентских виборів 2019 року ідеально повторили результати референдуму весни 1991 року про збереження…

 • Марина Абрамович начала работы по возведению Хрустальной ночи в Бабьем Яру

  О Господи! Слушайте, украинские евреи. У вас что другого художника и скульптора не нашлось? Вы вообще понимаете кто такая эта ведьма? И чем для…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments