kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Ще один крок до електронного концтабору

Сатанинські виблядки у парламенті, яких обрав цей народ-раб ухвалили скандальний закон "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Крім того, що це прямий крок до тотального контролю влади над особою, що це ще одна бездонна кормушка для корупціонерів, у том законі є один особливо цікавий момент.

Створення нової мегабази даних з цинічною назвою "Єдиний державний демографічний реєстр".
До реєстру буде вноситися вся інформація про кожну особу:
- відомості про батьків;
- реквізити документів, виданих особі – тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк його дії;
- відцифрований зразок підпису особи;
- відцифрований образ обличчя особи;
- додаткова змінна інформація – про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові (факультативні) біометричні дані, параметри, а також дані з відомчих інформаційних систем.

Якщо додати, що уже створюється єдина електронна база медичних карток та нерухомого майна, є база про власників, працівників та керівництво усіх підприємств, база соціального забезпечення та податкової то скоро на будь-якому базарі за 100 гривень можна буде купити диск де буде уся  особиста інформація про особу - від паспортних та біометричних даних і фото до суми зарплати, нерухомого майна, номеру телефону та автомобіля.

Будь хто зможе дізнатися що ви нещодавно продали квартиру чи авто, якими антибіотиками лікували трипер, при бажанні може оформити на ваше імя кредит на круглу суму.

А для особливо чутливих любителів української опозиції зазначу, що автор цього законопроекту одіозний Василь Грицак, являється кращим другом Юги Луценка.
Subscribe

 • (no subject)

  Кто не знает, l_lednik регулярно публикует истории умерших от чудесной факцинации в Мордоре. Местами случаи просто феерические.

 • (no subject)

  Як я уже писав два роки тому, результати президентских виборів 2019 року ідеально повторили результати референдуму весни 1991 року про збереження…

 • Марина Абрамович начала работы по возведению Хрустальной ночи в Бабьем Яру

  О Господи! Слушайте, украинские евреи. У вас что другого художника и скульптора не нашлось? Вы вообще понимаете кто такая эта ведьма? И чем для…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments