kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Ще один крок до електронного концтабору

Сатанинські виблядки у парламенті, яких обрав цей народ-раб ухвалили скандальний закон "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

Крім того, що це прямий крок до тотального контролю влади над особою, що це ще одна бездонна кормушка для корупціонерів, у том законі є один особливо цікавий момент.

Створення нової мегабази даних з цинічною назвою "Єдиний державний демографічний реєстр".
До реєстру буде вноситися вся інформація про кожну особу:
- відомості про батьків;
- реквізити документів, виданих особі – тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк його дії;
- відцифрований зразок підпису особи;
- відцифрований образ обличчя особи;
- додаткова змінна інформація – про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові (факультативні) біометричні дані, параметри, а також дані з відомчих інформаційних систем.

Якщо додати, що уже створюється єдина електронна база медичних карток та нерухомого майна, є база про власників, працівників та керівництво усіх підприємств, база соціального забезпечення та податкової то скоро на будь-якому базарі за 100 гривень можна буде купити диск де буде уся  особиста інформація про особу - від паспортних та біометричних даних і фото до суми зарплати, нерухомого майна, номеру телефону та автомобіля.

Будь хто зможе дізнатися що ви нещодавно продали квартиру чи авто, якими антибіотиками лікували трипер, при бажанні може оформити на ваше імя кредит на круглу суму.

А для особливо чутливих любителів української опозиції зазначу, що автор цього законопроекту одіозний Василь Грицак, являється кращим другом Юги Луценка.
Subscribe

 • Весь мир в "самолёте" Качинского

  В январе 2020 года перед самым началом коронобесия произошли странные события, о которых все быстро забыли. Американцы якобы убивают влиятельного…

 • (no subject)

  Обратите внимание, как буквально за год термин "глобальное потепление" почти исчез, и был заменен на "климатические изменения".

 • (no subject)

  Судя по истерическим заявлениям попугайчика (требует конкретики касательно интеграции в НАТО и ЕС а также требует чтобы переговоры по Украине не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments