kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Вишиватникам

Ось уже майже вісім років як тільки я починаю писати свої розмисли про те як уберегти нещасну Україну від ролі полігону для проксі війни між великими геополітичними гравцями, до мене одразу набігає зграйка вишиватників які починають кричати про зраду та поребрик. Нагадаю, що я із перших днів євромайдану закликав на нього не йти і попереджав, що це закінчиться Югославією. Потім я чимало писав, що здача Криму та війна на Сході - суцільні договорняки та постановки.

Хлопці, я вам скажу, що ось уже п’ять років я живу за поребриком. Тільки не тим, про який ви думаєте, а іншим, що знаходиться за Чопом чи Рава-Руською. Бачачи куди Україну ведуть її пархаті керманичі та сірома, яка іде за цими керманичами, я вирішив відійти до екзилі. Хотілося щоб тимчасово, але нерідко так стається що тимчасове стає постійним.

У своїх розмислах я інколи, правда усе рідше, пишу про реальний стан України, її перспективи та шляхи порятунку.
Але до коментування завжди приєднається якийсь диванний герой, який у своїх вологих мріях хоче перетворити Україну на Сирію.

Таким патріотам я кажу дві речі.
Перша. Де ви були в 2014-2015 роках, коли були зірвані три хвилі мобілізації, через те, що ніхто воювати на Даунбас не хотів йти.
Друга. Пам’ятайте, коли будете мене ображати в коментарях, що я ваш справжній татко.
Subscribe

 • (no subject)

  В третьем квартале 2021 года средняя стоимость газа, который качается по стоившему 9 млрд долларов трубопроводу "Сила Сибири", составил 0,9…

 • (no subject)

  Щодо вангування, то певно єдиний адекватний передбачувач подій на Україн був мольфар Нечай. За рік-два до смерті в 2011 році він дав три конкретні…

 • (no subject)

  Вот вспомнил свое еще одно, в общем банальное, вангование.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments