?

Previous Entry | Next Entry

Жидівський попугайчик вчора озвучив ідею провести референдум про статус Даунбасу. Не знаю що вони цим планують, але ідею федералізації уже запустити не вийде, адже фактично це призведе уже не до югославського сценарію, а до чергового фронту Третьої світової війни. Взагалі блазень наговорив багато, але у нього нема адекватних механізмів реалізації сказаного. Коли ж він це спробує робити сокирою, то це призведе до внутрішнього хаосу чим скористаються зовнішні сили.
Тому я вирішив доповнити свій пост та освіжити декому пам'ять.

Усі спроби заснувати Українську державу натикаються на глибоку неоднорідність політичної свідомості її населення, що завжди тягне за собою кризу державного устрою.
Так в 1917-1921 роках на території України виникало з десяток різного роду республік із різною ідеологією, і таким чином постало питання про їх об’єднання.
Найвідоміший і одночасно найтрагічніший приклад – це знаменита «Злука» УНР та ЗУНР 1919 року. Справа в тому що українські масони в Центральній раді тупо виконували накази своїх лож та розбудовували нову Російську федерацію на заміну Російській імперії. І події в Галичині вони ігнорували. Але коли ці масони побачили до чого все йде – то нарешті вирішили єднатися і 22 січня 1919 підписали сумнозвісну Злуку.
Вишиватні ідіоти самозакохано дрочать на неї, не говорячи, чим вона, та злучка, завершилася: уже через рік Петлюра в обмін на військову допомогу віддав Галичину Пілсуцькому.
У 80-х роках коли совок почав валитися найвидатніший український політик з часів Франка – Чорновіл прекрасно бачив із чим мав справу. Із тим менталітетом та тими елітами, що були на території УРСР – побудувати адекватну українську державу не вдасться. Тому він запропонував три проекти державного устрою, у яких, як у трьох соснах, теліпається Україна до сьогодні.
Перший, і як на мене найбільш життєздатний проект Чорновола – це проект Галицького П’ємонту. Чорновіл проголосив створити Галицьку асамблею – прототип Західноукраїнської держави і вийти із тоді ще СССР за прикладом Прибалтики. А потім поступово протягом років та десятиліть поширювати із того П’ємонту ідеї українства і приєднувати до нього усіх, хто цього захоче. Але в з причини непомірних амбіцій деяких націоналістів які мріяли про Україну «від Сяну до Дону», а також в силу зовнішніх чинників які усіма силами заважали українському суверенітету, цей проект так і залишився на початковій стадії.
Другий проект, за яким бувша УРСР існує і до сьогодні – це проект мімікрії. Після провалу Галицької асамблеї між єврейською (комуністичною та КГБ-шною) елітою із одного боку та націоналістами з іншого, була укладена угода – гроші і власність комуняки забирають собі, але ідеологію, культуру, символіку віддають націоналістам.
Чорновіл і його адекватні колеги розуміючи, що така мімікрія це шлях у нікуди, - запропонували, починаючи із 1991 року третій проект, - неоюгославський проект.
Проблема в тому що наслідком такої мімікрії стала міжрегіональна напруженість, яка вилилась в ситуацію коли де-факто країна була федеративною, а де-юре унітарною. Поки ситуація була спокійною, країна жила як унітарна, але коли наступала криза, все вирішували регіони. Так в 2004 все вирішували регіони та їх органи влади. Одні регіони не визнали Януковича, а інші навіть спробували сепарацію через створення ПІСУАРу.
Аналогічно починалося і в 2014, проте лише починалося, - далі все пішло за іншим планом.
Чорновіл усі 90-і просував ідею перетворення федеративного стану де-факто на де-юре. В політичній реальності це б призвело до югославського сценарію. Українська федерація в силу протилежності політичної свідомості різних регіонів швидко почала б сипатись, і зрештою, на території бувшої УРСР виникло б дві політичні одиниці: умовна національна держава Україна і умовна Малоросія чи Новоросія. У ситуацію б втрутились Росія і Захід але її б швидко розрулили і всі були б щасливі - одна частина країни йшла б до Європи, а інша до Азіопи. Власне такий сценарій розглядався як реальний, і в дипломатичних колах в 90-х Україну неформально називали «Югославією із ядерною зброєю».
Проте такому сценарію противилися і ззовні, адже США тоді підтримували Росію і вся Україна мала бути у зоні впливу Кремля, і з середини, коли союзу олігархату та націоналістів як засновнику пост-УРСР теж не хотілось розпаду. Націоналісти мріяли про велику Україну, а олігархи не хотіли розривати економічну базу. Саме тому олігархи змогли втримати країну від розпаду у 90-х та в 2004.
Особисто я в ті далекі часи був проти такого проекту Чорновола, і щиро не розумів чому Чорновіл підводить Україну під Югославію. Який же я був оптимістичний! Югославія це краще що могло б статися із Україною. Югославський сценарій це та невелика імовірність позитивного сценарію для Неньки.
Починаючи із 2008 року все змінилося. Фінансова криза 2008 підірвала силу українських олігархів, і в тому ж році зовнішніми гравцями був запущений новий етап протистояння умовних євразійців старої Європи та її колонії Росії з одного боку та США плюс Британія та їх колонії Польща та Прибалтика з іншого. І в цій схемі Україна, Білорусь, Кавказ, європейська частина Росії мають стати територією проксі війни.
В 2008 була кастрована Грузія, в Україні 2014 запустили нову кризу, яку олігархи уже не могли владнати, і українські події стали продовженням світових.
В такій ситуації югославський сценарій для України уже виглядає як велике благо і порятунок. Але час цього минув. Тепер усі події нестабільності країни моментально роблять її проксі полем бою і замаячить уже не югославський, а сирійсько-іракський чи корейський сценарій. А про загрозу застосування ядеру я взагалі говорити не хочу, і така імовірність зовсім не нульова.

Comments

( 13 comments — Leave a comment )
(Deleted comment)
rsi_12_k
May. 22nd, 2021 12:44 pm (UTC)
В галицкой ассамблее деньги и собственность достались бы не комсомолькой блевоте, а националистам
Станислав Аристов
May. 22nd, 2021 07:32 pm (UTC)
Расслабьтесь, референдум будет об, по сути, отказе от минских соглашений и чаемой кремлядью феодерализации. Пусть сначала РФия станет настоящей федерацией, а мы — после вас))
rsi_12_k
May. 22nd, 2021 12:49 pm (UTC)
По видимому это и был его план бэ
почти год назад был принят закон о референдумах
https://rsi-12-k.livejournal.com/93296.html
unix_sharper
May. 22nd, 2021 01:38 pm (UTC)
Вероятно вы даже правы. Только пару моментов — "старшие товарищи" должны поддержать такое решение (т е. Запуск референдума для легитимации определённого решения). Этот раз. И как быть с гос.долгом? Просто так "распустить пост-усср" не дадут крэдиторы. Это два. Если вслушаться в "криптоязык еврорейха" (e.g., формула какого-то штайнмайера"), то они как раз против территориальных изменений. Иными словами, все должно оставаться так и было до 2014. Да, там есть моменты, но не суть они рассуждать

Edited at 2021-05-22 01:38 pm (UTC)
Сергей Капустин
May. 23rd, 2021 12:34 am (UTC)
Насчет крЭдиторов не беспокойтесь.
Эти своего не упустят.

Заставят какую-то часть бывшей Украины стать правоприемником исчезнувшего государства и повесят на нее все долги.

По примеру России-правоприемника СССР, на которую крЭдиторы повесили долги бывшего СССР.
Станислав Аристов
May. 23rd, 2021 09:58 am (UTC)
В любом случае, эти долги — в фиате, а не в золоте
Сергей Капустин
May. 23rd, 2021 12:49 pm (UTC)
Условием очередного транша МВФ выставил условие-принятие Радой закона о продаже земли.
Закон принят и "фиатные деньги" пошли на Украину.

МВФ, вроде как, пшеницу и свеклу не выращивает.
Однако, по какой-то причине озаботился продажей украинской земли.
По какой-догадайтесь самостоятельно.

Принятый Закон, вроде как, не разрешает продажу земли иностранцам.
Однако, не запрещает собственникам кредитоваться под залог своей земли.
В фиатных деньгах, разумеется, которые МВФ производит из воздуха.

Дальше писать лень-допишите самостоятельно.

Что касается золота, то, если СДР привяжут к золоту, как о том говорил в свое время глава МВФ г-н Зеллик, то долги пересчитают в "золотые СДР".
Всего и делов-то.

А золото Украины, если верить слухам, г-н Яценюк погрузил на самолеты в Борисполе и отправил в неизвестном направлении сразу после Революции Гидности.

Куда именно-точно неизвестно.
Скорее всего, туда-же где оказалось золото покойного Каддафи, покойного Саддама и так далее, включая и золото СССР, когда украинец Хрущев отвез в Лондон около двух тысяч золота из трех, которые оставил Сталин.

Хруща тогда англичане чуть было не утопили вместе с крейсером.

Поэтому г-н Яценюк имеет большой шанс попасть в автокатастрофу или разбиться на самолете или помереть скоропостижно в самом расцвете лет.

Станислав Аристов
May. 23rd, 2021 06:51 pm (UTC)
Что касается золота, то, если СДР привяжут к золоту, как о том говорил в свое время глава МВФ г-н Зеллик, то долги пересчитают в "золотые СДР".

Ты че плетешь, придурошный?))
Сергей Капустин
May. 24th, 2021 12:13 am (UTC)
Г-н Зеллик, пребывая на посту главы МВФ, официально предлагал ввести золото в корзину валют, которые составляют Специальные Права Заимствовования.
Наряду с долларом, фунтом и так далее.

Поскольку валюты, на которых основаны СПЗ являются фиатными, то СПЗ, которые эмитирует МВФ-также фиатная валюта.

Введение золота в состав СПЗ, как предлагал МВФ, сделает эту валюту эталоном стоимости.
По этой причине БМР своей инструкцией приравнял золото к доллару и казначейским обязательствам, как активам первого уровня.
Инструкция Банка Международных Расчетов Базель-3 вступит в силу в 2023 году.

О замене доллара на "другую гегемонистскую валюту" ясно говорил год назад глава Банка Англии г-н Карни на конференции банкиров в Джексон-Холле.
Вполне вероятно, что этой валютой станет валюта МВФ привязанная к золоту.
Скоро узнаем как оно все будет в реальности.

В любом случае соскочить с долговой иглы у Украины не получится.
Заплатить все равно придется.
Не золотом, так землей.

Кстати о слухах.
Г-жа Гонтаренко официально заявляла, что в золотых хранилищах Украины золота в восемь раз меньше, чем было объявлено официально.
То есть, из сорока с чем-то тонн, которые оставил Янукович, осталось пять.
Согласно опять-же слухам, эти пять тонн украл и вывез за бугор г-н Порошенко.
На корабле "Дональд Кук".

Так что, в золотых хранилищах Украины чисто, пусто и прохладно.
По этой причине МВФ озаботился законом о продаже земли Украины.

Для сравнения-у России около двух тысяч тонн золота, а сколько еще в Гохране-неизвестно.
У Франции, Италии, Испании, Германии и тд порядка двух-четырех и более тонн золота на каждую.
Даже Польша вывезла золото из-за рубежа на свою территорию.

Так что, Украина, если в каком-то виде сохранится, станет главным нищебродом в новом валютном мире с опорой на золото.

Если кто из украинцев думает, что его это не коснется, то ошибается.
Коснется всех, кто не успел свалить.

Ждать недолго.kondratio
May. 24th, 2021 12:45 am (UTC)
Введение Базеля 3 уже два раза переносили.
Станислав Аристов
May. 24th, 2021 08:57 am (UTC)
2000 т золота РФ не спасут когда ей перестанут продавать и обслуживать сложное оборудование. Она, по причине своей технологической отсталости, в принципе не может быть автаркией, а может быть только младшим партнёром жан-фрицев или китайцев

А Украина занимала в долларах или евро
morning_warrior
May. 23rd, 2021 09:28 am (UTC)
Губернатор Техаса Грег Эббот издал распоряжение, запрещающее принуждение к ношению маски в штате. Нарушение приказа губернатора грозит штрафом в размере 1000 долларов любому чиновнику.

Приказ вступит в силу 4 июня и будет действовать везде, включая государственные школы.

По состоянию на 21 мая штрафоваться могут любые государственные структуры, пытающиеся заставить людей в штате носить маски.


«Техасцы, а не правительства, должны решать, какие медицинские практики лучшие для них», — написал Грег Эббот в своем Твиттере.

https://greenpost.ua/ru/news/za-masku-shtraf-gubernator-tehasu-vydav-nove-rozporyadzhennya-i32600
( 13 comments — Leave a comment )

Profile

kondratio
kondratio

Latest Month

March 2023
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Comments

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow