kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Originally posted by suhoniako at Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Ось не дуже урочисті мої думки з приводу Свята.
...Двадцять два роки все ще лише підхід до самостійної держави, нації, країни...
Рабська свідомість обплутала люд країни. Від соціальних низів до верхів. Людська гідність - виключення з нашого українського правила. Чеху його гідність не дозволяє пити погане пиво, німцю слухати блатну музику, чи їздити побитими дорогами, мовчки приймати негідну поведінку свого президента.
Раб - це людина без гідності. Він буде пити неякісну горілку, їсти неякісну їжу, бити лесуси на ямах наших "автострад", теляче терпіти нахабство чиновників різного рангу. Раб зневажає себе, не любить себе. Тому не може він любити і інших. Зневажаючи себе він зневажає і свого Творця, тому сам добровільно позбавляється Його підтримки.
Сотні тисяч, а може й мільйони українців були в останні три роки позбавлені набутих в попередні роки бізнесів і вони рабськи прийняли це. Це поведінка підневільних людей, кріпаків. Така свідомість не те що допускає такого президента як у нас, вона його потребує. І він є. Янукович - наш президент! Це ПРАВДА! "Неча на зеркало пенять".
Але свідомість можна змінити! Всім і кожному. Це буває з людьми і цілими народами.
І українцям нічого не залишається, як замінити свідомість раба на свідомість вільної, гідної людини, щоб вийти з запустіння! І є інструмент, який допомогає це звершити. Цей інструмент грецькою мовою звучить, як "метанойя", що по нашому можна перекласти як "переміна розуму", або "зміна свідомості", або його ще перекладають як "покаяння". У нас більшість людей, від видатних письменників до п"яниць, чомусь розуміють покаяння, як биття лобом об підлогу, як ще більше самоприниження. Тому цей інструмент відкидається свідомістю невільника, а свідомість відповідальної, достойної людини без цієї переміни не набудеш...
Щиро бажаю всім українцям стати на шлях зміни невільницької свідомості, успішно пройти ним цього року і стати достойними громадянами країни і просто гідними людьми. І не сходити з цього шляху в подальшому, боячись образити Творця.Тоді постане достойна країна. Хай допоможе нам в цьому Господь!

Subscribe

 • Весь мир в "самолёте" Качинского

  В январе 2020 года перед самым началом коронобесия произошли странные события, о которых все быстро забыли. Американцы якобы убивают влиятельного…

 • (no subject)

  Обратите внимание, как буквально за год термин "глобальное потепление" почти исчез, и был заменен на "климатические изменения".

 • (no subject)

  Судя по истерическим заявлениям попугайчика (требует конкретики касательно интеграции в НАТО и ЕС а также требует чтобы переговоры по Украине не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments