kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Євроінтеграція: розділяй та владарюй

Рішення про інтеграцію України на Захід давно прийнято, і ця інтеграція відбудеться із Януковичем чи без, із Донецькою областю чи без.
Але Заходу чим у гіршому стані буде Україна, тим краще, тим легше і дешевше буде її "переварити".
Коли в 2005-2007 Україна була без боргів із ростом економіки, коли  у ЄС не було кризи, коли після Помаранчевого майдану Схід України був морально зломлений і згодний на все, коли Україна не висували ніяких вимог - ЄС не захотіла підписувати асоціацію, хоч Ющенко по 20 разів на рік їздив на Захід проситись. У цей час підписували угоди із такими "стовпами" демократії та прав людини як Алжир, Албанія, Ліван.
А от коли до влади прийшов нерукопожатий Янукович, коли українська економіка почала летіти у прірву, коли легітимність уряду стала під питанням - переговори чомусь відновились. Янукович, проте, асоціацію не підписав.
Всі говорять - під тиском Росії. Та брехня це все. Росія сама не є суб’єктом світової політики і є маріонеткою Заходу, і вона, підігруючи йому останніми роками, робила все можливе, щоб виштовхнути Україну на Захід.
Ви думаєте у Заходу - я маю на увазі не блазнів типу Кваснєвського чи Меркель, а реальні сили, що за ними стоять, важко було примусити Януковича підписати угоду??? Ні - бо усі гроші його та інших олігархів на Заході і їх дуже легко заморозити. Чи важко було заткнути рота Росії? - ні, бо і усі російські гроші лежать на Заході.
Достатньо лише натяку на заморозку рахунків - і все буде Ок. Але цього не сталося.
Більше того - складається враження, що якісь сили на Заході - імовірно серед найбагатших груп у США, Януковичу дозволили зірвати угоду і навіть щось пообіцяли. Ось тому він такий нахабний і не побоявся навіть розігнати Майдан.
А тепер питання - навіщо вся ця багатоходова гра, що граничить із театром абсурду?

В світі сьогодні головна тенденція - глобалізація і знищення суверенітетів окремих держав.
В цьому контексті відбуваються і українські події. Україну втягують у глобалізаційну євроінтеграцію та знищують її суверенітет. Згадайте Югославію. Європа не захотіла її інтегрувати у себе, поки вона була єдиною і економічно сильною. Для цього там розв’язали війну, і роздробили та розорили країну. І потім по частинкам, на зовсім інших умовах поглинають її.
Згадайте Чехословаччину. Ця країна була багатою та сильною. Але її розділили на дві частини, спровокували економічну кризу, і потім поглинули по частинах.
Те саме сьогодні відбувається із Україною. Під керівництвом західної еліти, з допомогою їх маріонеток: Путіна та Януковича, в Україні нагнітається загрозлива політична та економічна ситуація. Бо чим гірше буде Україні - тим легше і простіше буде поглинути її Заходом. Як говорив барон Ротшильд: "Купувати потрібно тоді, коли на вулицях ллється кров".
Легко маніпулюючи бараном Януковичем та безсилою опозицією в Україні, Захід нагнітає економічний колапс та силовий конфлікт, аж до громадянської війни. Адже таку слабку та сплюндровану країну набагато легше остаточно позбавити суверенітету та поглинути, аніж навіть тепер. Легше приєднати на своїх умовах та скупити за безцінь, або і взагалі конфіскувати всю власність в країні, аніж вести переговори, торгуватись, шукати компроміси та враховувати інтереси місцевої політичної еліти і олігархів.

Думайте своїм розумом, а не розумом прозахідних грантоїдів та журналістів.

http://www.liveinternet.ru/users/samuraj/blog#post301604443
Subscribe

 • (no subject)

  https://t.me/ZeRada1/18465

 • (no subject)

  Алкомедвед косплеит Шваба. У них даже фантазии нет.

 • (no subject)

  Один из гнусных поступков хозар является забвение Булгакова. Так улицу Булгакова в Киеве переименовали. Я полностью согласен с переименованием…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments