kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Включайте мізки

Два роки тому Януковича остаточно уламали на Асоціацію. Взамін він віддає українські надра і землю транснаціональним корпораціям. Він погодився - бо вибору у нього нема: Путін ще гірше, а в економіці криза, і треба гроші МВФ.
Почалися торги із ЄС за гроші. ЕС давати грошей не хоче, бо вони будуть розікрадені і підуть на вибори 2015.
Янукович блефує.
У жовтні-листопаді 2013 Янукович проводить таємні переговори із фінансовими воротилами США, які схоже, щось йому обіцяють і він отримує додаткові козирі.
Він починає шантажувати ЄС і демонстративно призупиняє інтеграцію, сподіваючись продовжити її весною 2014, але уже отримавши більше грошей від ЄС.
Янукович як ніколи впевнений у собі, повертається із Вільнюсу. Євромайдвн починає занепадати і видихатися.
І от добрі люди із оточення Януковича спільно із опозицією роблять підставу: підставляють під кийки мітингарів. Проливають кров.
Влада Януковича стрімко втрачає легітимність.
З допомогою технологій наганяють мітинги. Може знов пролитися кров.
Якукович сів грати в карти із лохами, а насправді вони виявилися досвідченими шулерами, і обрили Хама на повну катушку.

І тепер у Януковича вибір:або терміново розганяти уряд і на колінах просити ЄС про підписання угоди, але на уже зовсім інших, кабальних умовах, або стати українським Лукашенкою, що в українських умовах у кращому разі потягне румунський сценарій, а у гіршому - югославський.

От як геополітичні шулери згвалтували Україну з допомогою її ж влади, опозиції та активного населення.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • (без темы)

  Раз такое дело, сделал исключение и объявляю амнистию. Разбанил всех, кого забанил. Пишите комменты, только помните правила блога. Второго разбана…

 • (без темы)

  Спасибо вам, мои корреспонденты что вы верно и неверно поняли меня. Сегодня получился хороший разговор. И напоследок отвечу на третий вопрос. 3. Как…

 • (без темы)

  Некоторые посмеиваются с моего тупика, некоторые говорят - мол овощи, туды им и дорога. Ребята - это моя личная драма. ВСЕ мои родственники и…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments