kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Хто має вуха - хай чує

В продовження цих роздумів
1. Яник кілька місяців грає в дурня із ЄС.
2. 29 листопада в Вільнюсі: він, думаючи, що виграв - б"є останнім козирем.
3. 30 листопада під час провокації-підстави, коли еуромайдан брутально розігнали: виявляється, що колода краплена, і то зовсім не козир, і дурень насправді сам Янукович.
4. 1 грудня: накручений з допомогою політтехнологій народ вивалює на майдан. Стає ясно, що Хам втратив легітимність і остаточно став заручником зовнішніх сил.
5. Вечір 1 грудня: лунає заява із Заходу, що "ЄС готовий підписати Угоду з Україною, але без безглуздих торгів"
6. День 2 грудня: Арбузов вже готовий дати Євросоюзу велику знижку за Україну


В 8 ст. до н е. древня Юдея попала в скрутну ситуацію. Вона опинилася між геополітичними молотом і наковальнею, з одного боку на неї зазіхає сирійський військовий блок, а з іншого - Ассирія. В той час в Юдеї правив неправедний цар Ахаз. І він вирішив обрати "менше зло": піти на переговори із Ассирією, платити їй данину та стати її вассалом.
Пророк Ісайя каже Ахазу: не бійся, не шукай союзників із нечестивцями, шукай союзу із Богом, і тебе ніхто не здолає, і вороги твої будуть повержені. Та Ахаз не послухав Ісайю, і пішов на принизливий союз із Ассірією та ще більше впав в гріхи, побудувавши в Єрусалимі жертовники ассірійським богам.
Бог розгнівався на Юдею, і послав їй чимало неприємностей. Та зрештою, народ під впливом пророка почав каятись, повертатись до Бога, наступний після Ахаза цар - Єзекія, виявився благочестивим, і Бог змилувався і не погубив Юдею, але решта 10 колін Ізраїлевих були знищені.
Як це все нагадуе нинішню ситуацію в Україні!
Та сама ситуація вибору "меншого зла", те саме небажання каятись та змінюватись на краще, те саме ігнорування та зневага до Бога, ті самі важкі часи та глибока криза, що насуваються як кара за гріхи, той самий нечестивий цар.
Правда немає свого Ісайї. Попів-гапонів багато, та пророка нема, каяття народу не видно.

Український народ в кінці ХХ століття, без крові та боротьби отримав від Бога талант - незалежну державу. Та вся історія тої держави то суцільне закопування того таланту, суцільні торги по продажі держави на Схід чи на Захід.
Спочатку це робилося руками політиків та олігархів, тепер це робиться руками одурманеного народу на майданах, який навертатися до Бога не бажає, а шукає щастя у безбожних європах чи росіях.
Що буде із тим, хто закопав Божий талант?
"Лукавый раб и ленивый! ты знал, что я жну, где не сеял, и собираю, где не рассыпал; посему надлежало тебе отдать серебро мое торгующим, и я, придя, получил бы мое с прибылью; итак, возьмите у него талант и дайте имеющему десять талантов, ибо всякому имеющему дастся и приумножится, а у неимеющего отнимется и то, что имеет; а негодного раба выбросьте во тьму внешнюю: там будет плач и скрежет зубов. Сказав сие, возгласил: кто имеет уши слышать, да слышит!"
(Матф.25:26-30)
Subscribe

 • (no subject)

  Щодо вангування, то певно єдиний адекватний передбачувач подій на Україн був мольфар Нечай. За рік-два до смерті в 2011 році він дав три конкретні…

 • (no subject)

  Вот вспомнил свое еще одно, в общем банальное, вангование.

 • (no subject)

  А тем временем помимо коронобесия, по миру уже два года ходит какая-то болезнь, которой продолжают болеть и даже иногда умирать люди. Но до сих пор…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments