kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Сьогодні після розмови із одною авторитетною для мене людиною, в мене почали виникати думки - а може таки піти на той майдан. Там же боротьба зі злом і т.д.
Та почитав свідчення людей.
Сьогодні дали по 2 місяці арешту 9 затриманим за бійку на Банковій. І це тільки початок. За цю статтю можна спокійно кілька років отримати.
Головне те, що більшість із них взагалі журналісти, а деякі - просто зіваки.
Ні Корчинського, ні його посіпак, - реальних провокаторів-тітушок, хоч вони і самі визнають, що брали у цьому участь і є фотодокази - ніхто не чіпає.
Але не це головне - людей повязали, із порушеннями провели слідство та суд, але ніхто із апазицї із депутатів толком не прийшов їм на захист.
Дійшло до того, що одному із затриманих, у якого просто не було грошей, суд призначив державного адвоката, який лика не вяже.
Повірте - такого раніше під час вуличних акцій не було. Раніше депутати реально намагалися допомогти мітингарям, що потрапили у ментівські катівні.

Тому памятайте, що зараз в Україні із закордону провокується хаос. На місцевому рівні іде гризня олігархів. А людей на майдані - використовують як гарматне мясо.
Головні провокатори - Луценко, Кличко, Яценюк, Тягнибок. А реально "революцією", кажуть, керує Лювочкін.
Якщо вірете в Бога і вболіваєте за Україну - краше моліться.
Якщо хочете на майдан - будьте втричі обережнішими і 10 раз подумайте перед тим, як іти за закликами майданних керманичів. Памятайте, що вас уже зрадили, і лише міцна моральна позиція може бути виправданням вашого перебування на майдані.

А я, слабкий, і далі утримаюсь від майдану.
Subscribe

 • Марина Абрамович начала работы по возведению Хрустальной ночи в Бабьем Яру

  О Господи! Слушайте, украинские евреи. У вас что другого художника и скульптора не нашлось? Вы вообще понимаете кто такая эта ведьма? И чем для…

 • (no subject)

  Раз такое дело, сделал исключение и объявляю амнистию. Разбанил всех, кого забанил. Пишите комменты, только помните правила блога. Второго разбана…

 • (no subject)

  Спасибо вам, мои корреспонденты что вы верно и неверно поняли меня. Сегодня получился хороший разговор. И напоследок отвечу на третий вопрос. 3. Как…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments