kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Усьо

Ну що, майданщики. Ви поки що програли.

Перше і найголовніше - Янукович отримав гарантії від США, що за умови задоволення інтересів світових ТНК (усяких там Шелл із Шевронами) та не допущення щось на зразок публічних страт опозиції, - санкцій щонайменше до виборів в 2015 не буде. І скільки б журнашлюшки не молилися на Захід і санкції - їх поки не буде. Це ж чітко сказала Нуланд ще в середині грудня. Ну хіба кільком одіозним особам заборонять вїзд у США. Так і тепер половина українських олігархів та їх союзників туди не можуть потрапити.
Хам отримав певний карт-бланш і почав ним користатися. Вас будуть потихеньку штрафувати, блокувати, саджати, забирати права і т.д. І так поступово зроблять справу.

Друге - Янукович частково врахував інтереси ображених олігархів, і цим зняв напругу у своїй банді.

Третє - за вказівкою Заходу, Путін дав грошей, і якщо у світі не станеться гострої фінансової кризи як у 2008, то у Яника всі шанси протриматись до 2015 і провести вибори, де із допомогою фальсифікацій отримати перемогу.

Четверте - Яник уже не боїться майданів.

Але особливо не побивайтесь - ви все одно не змогли б перемогти ні за яких обставин.  Чому?

1. Ви так і не підняли головну проблему України - занедбання Бога та Його заповідей. На майданах не пролунало закликів до каяття.
2. В Україні немає проукраїнської еліти. Опозиція такою не є. А без еліти, лідерів та стратегії - ви хоч 10 мільйонів зберіть на майдані - нічого у вас не вийде.
3. Щоб змести бандитський режим треба проливати кров. А стрибаннями та співами на майданах діла не буде. У режиму є лише одна надія - 4 тисяч беркуту. Але і цю малу кількість ви виявилися не здатні заблокувати чи деморалізувати.
4. Вас не підтримала Україна. ТІльки Галичина. А решта широких мас, або байдужі або ворожі до вас. Навіть Київ ходив на майдани неохоче. Цьому причиною є і провокативна поведінка Свободи, і те, що населення тупа бидломаса.
5. Ви у меншості, вас кілька відсотків. Ними Яник хоче, та і поки що може, нехтувати.

Що далі?
Вибори. На яких Яник 10000% переможе. А потім що?
Три шляхи.
Змиритися.
Боротися силою - але без лідерів це не реально та і може призвести до громадянської війни.
Галичині почати думати самі знаєте про що.
Ви до цього готові?

У Яника є слабке місце - широкі бидломаси можуть озвіріти, якщо у них забрати жратву та бухло. А це можливо лише у випадку гострої економічної кризи. Але у такому випадку країна буде загрожувати Махновщина, що призведе до введення іноземних військ.

Висновок. Єдине що може допомогти цій країна це Бог. То ж моліться.
Subscribe

 • Что первичное в понимании апокалиптических событий

  Хочу разъяснить причинно-следственные связи, что есть первичное, а что вторичное в толковании апокалиптических пророчеств. Почему дьявол соблазнил…

 • (no subject)

 • Господь жжет

  Один из самых больших пожаров за историю наблюдений (размером с Европу). Горит вся Якутия. От себя добавлю, что именно в России проводится одна из…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments