kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

На смерть Білого

Аваков може відзвітувати про результати своєї діяльності:

Янукович і його банда  - всі втекли і НІКОГО не затривали.
Клюєв, Бойко і інші злочинці вільно розгулють Києвом.
Крим здали. В держорганах і Міністерстві оборони зрадник на зраднику, агент на агенті.
Донбас центральною владою не контрольований. Ахметов веде гру на два фронти шантажуючи Київ референдумами та сепаратизмом.
Тимошенко також, схоже, веде сепаратні переговори із Путіним.

Зате мусора вбили Сашка Білого.
І не вірте мусорській брехні про вбивство при затриманні: труп був із звязаними ззаду руками, а постріл був професійного кілера - прямо у серце. Білий сам прекрасно знав, що мусора Авакова готують його вбивство. Він ще тиждень тому зробив відповідне звернення.

Спочатку його демонізували по усіх ЗМІ, робили пугалом. Так він був не зовсім врівноваженим. Так був шрубим і некультурним. Але він був патріотом України. Він воював на Кавказі, потім служив у УНСО. Заме завдяки таким як Білий і відбулася перемога Майдану.

Навіщо його вбили? - країну готують до прийняття влади нового Януковича в спідниці - Тимошенко. І ніхто і ніщо не повинні заважати їй гвалтувати Україну. Це вбивство-попередження усмі, хто буде виступати проти нового режиму.

Україна летить у прірву. Держава мертва, в економіці назріває страшна криза. Для порятунку потрібні колосальні реформи, очищення влади, відсунення олігархів від політики і кормушок, ліквідація корупції. Ви вірете, що нинішні політики здатні це зробити? І я не вірю.
Тому Україну в найближчі роки ще чекають і нові революції, і хаос, і можливо, нові окупації та сепаратизм. І убивство Білого - це перші постріли тих подій.


П.С. Білого вбили в той самий день, коли вбили Чорновола 15 років тому.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments