kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Пояснення

В перші дні майдану, 30 листопада, я надав своє пояснення подій.
І до сих пір, якщо виникає здивування чи нерозуміння ситуацією: від розстрілу людей, здачі Криму чи імітації АТО, це пояснення актуальне.

"А тепер питання - навіщо вся ця багатоходова гра, що граничить із театром абсурду?

В світі сьогодні головна тенденція - глобалізація і знищення суверенітетів окремих держав.
В цьому контексті відбуваються і українські події. Україну втягують у глобалізаційну євроінтеграцію та знищують її суверенітет. Згадайте Югославію. Європа не захотіла її інтегрувати у себе, поки вона була єдиною і економічно сильною. Для цього там розв’язали війну, і роздробили та розорили країну. І потім по частинкам, на зовсім інших умовах поглинають її.
Згадайте Чехословаччину. Ця країна була багатою та сильною. Але її розділили на дві частини, спровокували економічну кризу, і потім поглинули по частинах.
Те саме сьогодні відбувається із Україною. Під керівництвом західної еліти, з допомогою їх маріонеток: Путіна та Януковича, в Україні нагнітається загрозлива політична та економічна ситуація. Бо чим гірше буде Україні - тим легше і простіше буде поглинути її Заходом. Як говорив барон Ротшильд: "Купувати потрібно тоді, коли на вулицях ллється кров".
Легко маніпулюючи бараном Януковичем та безсилою опозицією в Україні, Захід нагнітає економічний колапс та силовий конфлікт, аж до громадянської війни. Адже таку слабку та сплюндровану країну набагато легше остаточно позбавити суверенітету та поглинути, аніж навіть тепер. Легше приєднати на своїх умовах та скупити за безцінь, або і взагалі конфіскувати всю власність в країні, аніж вести переговори, торгуватись, шукати компроміси та враховувати інтереси місцевої політичної еліти і олігархів."
Subscribe

 • (no subject)

  Какая Украина нам не нужна

 • Ящеры троллят друг друга

 • Ящер 2

  В ходе вебинара с бывшим министром иностранных дел Великобритании Джереми Хантом, организованного аналитическим центром Chatham House в прошлый…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments