kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

На смерть Сабодана

Помер Володимир Сабодан.
Доля його була вкрай неоднозначною. Коли він був молодий - то хотів одружитися. Але перша його наречена - несподівано його кинула. А друга - незадовго до весілля раптово померла. Його ніби щось штовхало до монашества.

А потім РПЦ МП, постриг, посвята, КГБ. Як і усі.
Особисто він виглядав краще на фоні содомітського єпископату РПЦ. От його і вирішили використати для прикриття брудних оборудок під час розколу 1992. А він на це згодився. А далі - попав в капкан.
Він став фіговим листом, весільним генералом. - УПЦ МП де факто керували содоміти-митрополити. Вони товкли в зад семінаристів, крали гроші, кормили російські шовіністичні організації. А він мовчав. І коли в УПЦ МП нарешті почали підніматися голови і голоси щодо очищення - Сабодан так нічого і не зробив.
Він, на певний період, став мумією для поклоніння і все.
А потім хвороба і забуття. Почитайте статті і блоги "православних" 2 і більше років тому: "Ох, Блаженнійший!", "БМВ", "Авторітєт!", "Молітвєннік", порівнювали із Гундяєвим, і т.д.
А коли його де факто в наслідок содомітсько-ФСБшного перевороту усунули від влади, про Сабодана швидко забули. І прийшло моментальне забуття. І якби не Драбинко, про нього ніхто би і не згадав.

За кілька днів його похоронять. Будуть гучні заяви та промовисті некрологи. А далі - підари із УПЦ МП і далі будуть творити свої сатанинські справи, а покірне прихожанське стадо буде і далі лобизати їм руки та нести гроші.
Subscribe

 • Что первичное в понимании апокалиптических событий

  Хочу разъяснить причинно-следственные связи, что есть первичное, а что вторичное в толковании апокалиптических пророчеств. Почему дьявол соблазнил…

 • (no subject)

 • Господь жжет

  Один из самых больших пожаров за историю наблюдений (размером с Европу). Горит вся Якутия. От себя добавлю, что именно в России проводится одна из…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments