kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Феодалізація України

Окрім кацапської агресії та економічної прірви у яку уже летить і ще років чотири летітиме Україна, є ще одна дуже сильна загроза, про яку зовсім нічого не говорять сьогодні.
Це феодалізація країни.
Влада не терпить вакууму. УРСР спочило, українська держава так і не створюється.
Тому владний вакуум заповнюють олігархи, створюючи у своїх регіонах вотчини. Коломийський створює свій каганат на базі Дніпропетровська та сусідніх областей. У Харкові є свої феодали типу Гепи чи Ярославського.
Вінницю контролює Порошенко. І т.д.
Сьогодні Україна де факто є феодальною конфедерацією, якою керує рада олігархів-феодалів на чолі із першим серед рівних + Західна Україна, де ще живі рудименти національно-державницької ідеології, і яка грає роль державницького та ідеологічного фігового листка, яким намагаються прикрити жирні олігархічні сраки.

Як відомо із історії, феодальний лад це коли феодал кормиться зі своєї вотчини та за свій рахунок і своїми силами обороняє її від зазіхань собі подібних. Усякий поважаючий себе феодал має мати свою приватну армію.
Феодалізація і приватні армії - широко поширена у світі тенденція. Тепер вона докотилася і до України.
Сьогодні на Україні повним ходом творяться приватні армії і центральна влада цьому усіляко сприяє.

Давно відомо, що для невеликих держав найоптимальнішою є швейцарська система оборони. Держава на постійній основі утримує невелику професійну армію - сили швидкого реагування. З іншого боку - усе чоловіче населення проходить регулярні (раз у 5 років) 2-3 місячні навчання, а у інший час тримає легку зброю, амуніцію і набої у себе вдома. Це дозволяє дуже швидко - буквально за добу мобілізувати мільйонну армію, яка перетворить житя агресора на пекло.

Однак така система - це велика влада у руках народу, і олігархи намагаються її забрати. Так у скандинавських країнах, де була така система, тепер її відмінили. І українські пани не допустять, щоб у хлопів були такі вольності.

Цікава і зловіща ситуація відбувається сьогодні із українською армією.
Так в Україні запрацювали воєнкомати які почали мобілізацію. Але що відбувається:
1. Найбільш активно мобілізують із Західної України. Зрозуміло, що западенці зі своїм націоналізмом найкраще для цього підходять. Але як на це подивиться решта країни - скажуть западенці-бендерівці карателі в руках режиму, а решта країни проти цього.
2. Тягають до воєнкоматів усіх підряд - пузатих дядечок під 40 із сімями та відсутністю здоровя чи військових навичок, пияків, безробітних гульвіс і т.д. Навіщо тягти до війська тих, хто не може чи не хоче воювати. Який толк із таких "вояків" буде? Це ж дискредитує армію. Я уже мовчу що їх нічим забезпечити.
3. У війні на Сході бере участь лише третина регулярної армії. А дві третини воюють у своїх частинах мітлами. І ротації нема. Навіщо проводити мобілізацію, коли навіть армія не задіяна. Я вже не кажу про пів мільйона мусорів та інших службістів, яких в першу чергу треба відправляти на вахту в Донецьк.
4. Натомість є чимало добровольців із воєнними навичками, які можуть і хочуть воювати, а якщо за це трохи заплалять - то взагалі. Більше того - дехто з них ще й закупає амуніцію за свій рахунок. Вони самі приходять до воєнкоматів, а їм кажуть - ідіть, ви нам не потрібні.
5. Куди ці добровольці йдуть - правильно у приватні олігархічні армії типу батальйонів "Донбас", "Дніпро", "Айдар" і т.д. Якби була нормальна держава - то добровольців треба навпаки брати до війська, добре платити, давати пільги, найкраще забезпечити на навчити. Це мають бути елітні державні сили. А так вони стають найманцями у олігархів.

Хай не вводить в оману показне благородство цих батальйонів. Так вони велика сила і рятують ситуацію на Сході. Але війна закінчиться, частина ідеалістів із них демобілізується і повернеться до мирної праці, а більшість залишиться. Куди вони подінуться - підуть служити олігархам-феодалам, які їх і сьогодні фінансують. І настане час, що сьогоднішні герої стануть карателями в руках багатіїв, які будуть придушувати соціальні виступи робітничих мас чи брати участь у розборках із іншими олігархами.
Subscribe

 • (no subject)

  Как во Вторую мировую войну одни страны и регионы стирались с лица земли, а другие (Швейцария, Плоешти, подъездные пути к Освенциму) странным образом…

 • (no subject)

  В связи с известными тенденциями я время от времени размышляю над поиском резервных площадок. И гуляя по сети можно найти некоторую информацию о…

 • (no subject)

  Вот почему католицизм и православие - римская ересь.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments