kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Пригоди мобілізації на Западенщині, або про що не говорить Тимчук

Западенці найбільш розумні люди в Україні. Але є у них один гандж - вони вірять в український націоналізм.
Те що, націоналізм як ідеологія вмер ще в 1945, те що сьогодні залишки національних держав активно демонтують, те що Україна "від Сяну до Дону" це лише красива фраза - до них ніяк не доходить.
Вони як барани трималися свого.
Цим скористалися олігархи типу Коломоймського, створивши псевдонаціоналістичну, а по суті провокаторську партію "Свобода", а також ряд дрібніших та радикальніших організацій. Саме западенці і саме ці організації послужили гарматним мясом Майдану, і привели до влади одних олігархів (Коломойського і Ко) замість інших.
Потім почалася колоніальна війна на Сході - і западенці масово пішли добровольцями на фронт. І сьогодні западенці складають ледь не половину всіх вояк АТО.

Проте, з часом, почали проявлятися неприємні моменти, що посприяли певному витверезенню:
1. Ніяких реформ новий режим не проводить.
2. Як крали так і крадуть
3. Війна іде підозріло мляво.
4. Житєлі Данбаса - хамовите бидло, що не тільки не хоче захищати свою землю, а і зневажає Україну та западенців зокрема. Жителі Центру і Півдня - теж болото, якому на все плювати.
5. До солдат керівництво ставиться як до гарматного мяса, амуніції, лікування не дає, а то і взагалі покинуло на смерть в Ізваринському котлі.
6. Політики ведуть подвійну гру.
7. Ніхто із дітей політиків на фронт не пішов.

Але то лише був початок.
Режим "київської хунти" зметикував, що раз западенці такі лохи - то їх можна використовувати і далі. Була оголошена "Третя хвиля" мобілізації. При чому, основний її масштаб відбувася на Заході. Військомати з одного боку вислужуючись перед начальством, з іншого - намагаючись нажитися на хабарництві зовсім попутали рамси. Особливо жорстко процес пішов на Івано-Франківщині:
"Згідно з численними повідомленнями користувачів Фейсбук, в Івано-Франківській області видано 17 тисяч повісток. Зокрема, у с. Микуличин Яремчанської міськради, згідно з оприлюдненою інформацією, 200 чоловіків отримали повістки, у с. Маркова Богородчанського району – 800 повісток, с. Солотвин Богородчанського району – 300 повісток". Тобто із 45 тис рекрутів третьої хвилі мобілізації на всю Україну, 17 тис вирішили забрати із однієї Західної області. Додам, що за офіційними даними, у с. Маркова Богородчанського району живе 3000 жителів. Тобто де факто захотіли призвати усіх чоловіків.
І це викликало реакцію:
"22 липня в селищі Богородчанах Івано-Франківської області, що неподалік президентської резиденції в Гуті, мешканці прикарпатських селищ та сіл спочатку пікетували адміністративний будинок РДА та районної ради, а відтак увірвалися у райвійськкомат, де спалили документи, що стосуються мобілізації".

Західними областями прокотилася хвиля блокувань доріг та мітингів. Протест перейшов у блоги. Зрештою - мобілізацію змушені були дешо пригальмувати, а у Закарпатській області взагалі призупинити.

Звичайно більшість западенців все ще перебувають в застарілих ілюзіях. Але завдяки тупому українському керівництву - перші тріщинки пішли. Як би років через пять Україні не прийшлось "услишать Галичину".
Subscribe

 • (no subject)

  Только что заявивший о себе стартап Worldcoin обещает выдать свою криптовалюту каждому жителю планеты. А для того, чтобы никто не смог получить…

 • (no subject)

  Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United StatesEuropean Journal of…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments