?

Previous Entry | Next Entry

В украинские события, в разжигание кровавой бани активно привлечены религиозные организации.
УПЦ МП, КП, униаты, да и многие протестанты - работают на политиков и олигархов в качестве пропагандонов, подталкивают очередные порции мяса на войну или революцию. И при том, ни одна падла в рясе не вспомнила о Божьей каре, не вспомнила о покаянии.

Вы можете себе представить, чтобы Римская империя начала подавлять бунт в какой-то провинции, а апостол Павел выступал на Форуме, призывает сплотится вокруг своей Родины - Рима, идти на войну защищать ее, собирает деньги на новые доспехи для легионеров, благословляет императора?

Ни УПЦ, ни католики не являются христианскими организациями. Достаточно почитать Евангелие и сравнить с их реальностью. Ничего общего к у них нет.
А если вы имеете гуманитарное образование, то увидите, что все те -ПЦ лишь внешне прикрываются именем Христа, а по сути своей являются смесью языческого оккультизма, иудаизма, тоталитарной секты и финансовой корпорации. Эти корпорации  - лишь отражение души нечестивого украинского народа. А за нечестие Бог попускает лютые кары. Все последние 100 лет украинцы потерпают от бед.
Так было и в 1914, 1917, 1933, 1937, 1941, 1947, 1986, 1991, 2004, 2014. Бог молотом своих кар бьет украинцев, пытаясь разбить камень их сердец, а они не хотят смягчаться и каяться.

Tags:

Comments

( 15 comments — Leave a comment )
x_doctrines
Aug. 10th, 2014 08:19 am (UTC)
Новый Мировой Порядок не возможен без ликвидации государств и всего того, что объединяет людей: вера, патриотизм. Патриотов тупо отстреливают, а Православие пытаются скомпрометировать.

Большая часть священников и монахов занимают позицию мира и прекращения войны, но их точку зрения не покажут СМИ. Наоборот нам покажут, что жиды Гиркинды и Бабаи - православные воины.

В общем, не стоит касаться тем, в которых вы совсем не разбираетесь.
https://www.youtube.com/watch?v=Ad-5Zhch5-k
kondratio
Aug. 10th, 2014 08:23 am (UTC)
деточка, я лично знаком с доброй сотней священников и монахов всех конфессий, и сам когда-то чуть в семинарию не поступил, потому, знаю эту кухню

и не вам меня учить - вы вообще ни в чем не разбираетесь...:(
x_doctrines
Aug. 10th, 2014 09:35 am (UTC)
Однородное притягивает однородное - закон такой. Ваш личный опыт во многом соответствует вам самому. Не всех можно и нужно учить. Просто не лезьте грязными ногами на белую простынь.
kondratio
Aug. 10th, 2014 09:37 am (UTC)
если тут грязно - почему лезете в мой блог
ходите там где чисто
x_doctrines
Aug. 10th, 2014 09:52 am (UTC)
Забаните,
лезть не буду.
kondratio
Aug. 10th, 2014 10:13 am (UTC)
при чем тут бан - вас тянет к грязи, но говорите о чистом
странно
x_doctrines
Aug. 10th, 2014 12:03 pm (UTC)
Я не делю мир на "чёрное" и "белое", не брезгую источниками, а ищу истину там, где она есть. Может вы и правы, нечего мне тут делать.
zozvicnic
Aug. 11th, 2014 11:07 am (UTC)
Як у людини, що більш дотична до церковно-інтелектуального кола, хочу запитати: чи відзначаються спроби ідеологічно-агітаційного оформлення потреби переходу церковної організації від виключно політичного до також і етнічно-національного, а може - і далі?
Мені іноді здається, що церковні канони принципів ікономію потребують перегляду - і не з тієї причини, що вони були прийняті помилково - ні, але з тієї причини, що форми існування держав дуже змінились і продовжують змінюватись, і ті старі уявлення про держави і кордони позбавляються змісту. Відповідно, позбавляються змісту і канони побудованні на застарілих поняттях. Церква ніби постає перед вибором: або визнати себе недієздатною - а це, по суті, визнання втрати церкви, яка ж має стояти до кінця днів, або змінити правила управління відповідно до нових форм існування суспільних організацій.
І це пов*язано не тільки з Україною, де УПЦ МП називається українською церквою, хоча українство у ній ледь відчутне. Але є приклади Греції, США (і, мабуть, ще є країни), де існують церкви різних юрисдикцій, що суперечить ікономічним канонам церкви. І церква вже давно не може нічого з цим вдіяти. Але світ далі транформується, і що буде з церквою далі, якщо вона не буде реагувати хоча б на вже застарілі виклики.
Мене звинувачують у антипатріотизмі, але все більше схиляюсь до думки, що потрібем добровільно-примусовий розкол УПЦ МП на УПЦ КП і Російську Православну Церкву в Україні Московського Патріархату. Це примусова частина, а добровільна – це можливість вибору приналежності кожної парафії. Я не розумію: якщо хтось хоче ідеологічно належати до Росії і МП, чому ми маємо їх примушувати стати на нашу іншу точку зору? Це якась ілюзія нашої здатності впливати на інших людей? Але якби ми могли впливати, то УПЦ МП не топталась би практично на одному місці усі ці два десятки років незалежності. Чи не варто нам подати приклад світовим церквам, відмовившись від ілюзорного принципу територіальної ікономії? І я розумію, що з*явиться і Румунська Церква в Україні і ще інші, мабуть, - на здоров*я. Чи ми будемо і далі критикувати політправослав*я і нічого не робити для вилікування церкви від цієї хвороби? І коли ми приєднуємо церкву до держав і територіє, то чи не від*єднуємо мо її від народу, від пастви.
Ще раз відзначу, що час не стоїть на місці. Тепершня втрата змісту поняття державного кордону зумовлена, перш за все, надзвичайним розвитком засобів зв*язку. Далі, мабуть, буде ще більше.
Отже, хотілось би дізнатись, що думають українські церковні інтелектуали стосовно цих питаннь. Якщо є у Вас посилання на якісь свої чи чужі роботи з цих питань, то я був би вдячний. Дякую.
kondratio
Aug. 11th, 2014 12:53 pm (UTC)
в 1 ст. н.е. в Палестині виникла релігія, яка протягом 300 років стала досить популярною. Її суть - людина має шанс подолати хвороби, нещастя, смерть і отримати долю у вічному щасливому житті, якщо покається - тобто змінить вектор своєї свідомості, свого життя. Який цей вектор має бути, і як його міняти -описано в зводі книг, названих Новим Завітом. Це є християнство.

Однак в 3-5 ст., політична влада вирішила використати хритиянство в якості державної ідеології. Так в різний час в різних країнах почали виникати ідеологічні організації (УПЦ, РПЦ, римокатолики і т.д.) що використовували імя християнства. Але життя цих організацій разюче відрізняється від того, що вимагається в Новому Завіті. ТОму вповні християнським їх назвати не можна.
Саме тому, я не причисляю себе до жодної з них.

Ці організації грають активну політичну роль. Але оскільки в них від Бога є мало, то ця роль більше негативна, аніж позитивна.

На моє переконання - чим менше релігія лізе в політику тим краще. А порпатися в цьому бруді, в їх інтригах і розкладах сенсу не бачу. ВОни мертві. І хай мертві хоронять своїх мертвеців.
zozvicnic
Aug. 11th, 2014 01:24 pm (UTC)
>І хай мертві хоронять своїх мертвеців.

Зрозуміло. Але перед тим, як вважати брата "як поганин і митник", то перше слід спробувати примиритись із ним, виявивши перед ним усі його помилки (наодинці), виявити невідповідність його поглядів правилам щасливого співіснування (ще взявши із собою двох або трьох), показати йому шлях до примирення (привівши на загальноцерковний огляд і розсуд). Я особисто ще цього шляху не пройшов. Про Вас не знаю.
kondratio
Aug. 11th, 2014 03:17 pm (UTC)
не зрозумів, ви про що?
zozvicnic
Aug. 11th, 2014 03:27 pm (UTC)
Ну, як Христос казав, що якщо згрішить проти тебе брат твій, то вискажи йому наодинці, якщо послухає тебе - придбав ти брата свого; якщо тебе не послухає, візьми ще двох або трьох; якщо і їх не послухає - повідай церкві; якщо ж і церкви не послухає, то нехай буде для тебе як поганин і митник.
kondratio
Aug. 11th, 2014 03:28 pm (UTC)
а це до чого тут?
zozvicnic
Aug. 11th, 2014 01:27 pm (UTC)
Хоча теж вважаю, що за патріарха Кіріла-Ірода молитись не можна. Бо Богородиця не велить. :0)
Станислав Аристов
Aug. 21st, 2014 01:20 pm (UTC)
Но тогда по-настоящему христианским обществом может быть только немногочисленная община, изолированная от "больших" обществ
Там и может быть реализована идея христианского "коммунизма", "братства", "милосердия" и "кротости".
Вероятно, такие общины существовали, но неизменно погибали при соприкосновении с "большими" обществами
( 15 comments — Leave a comment )

Profile

kondratio
kondratio

Latest Month

June 2023
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Comments

 • kondratio
  8 Jun 2023, 02:30
  Не только европейские, в Чикаго дефицит дальнобойщиков кончился, U4Uшники приехали и пополучали права на грущовики, ставки падают, хотя дизель дешевеет, грцзы дешёвые, грузовиков много их с биржи…
 • 8 Jun 2023, 00:06
  Очевидно у них провал в демографии, больше чем ожидали...
 • kondratio
  7 Jun 2023, 23:53
  мне непонятен в этом раскладе только один момент. Зачем такой жест доброй воли, когда гражданам Украины так легко дают европейские ВНЖ? В чём смысл такой доброты? Или они рассчитывали только на…
 • 7 Jun 2023, 23:01
  я об этом много писал
 • 7 Jun 2023, 22:53
  Зачем бить по заповеднику ядерной бомбой? Зеленая партия же побеждает видимо
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow