kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

В сусідній області стріляють і вбивають, все це рухається до мене... Що робити?

1. Якби в Україні був інститут держави, або хоч якісь зачатки його створення - то відповідь однозначна - брати зброю до рук (або у якийсь інший спосіб, бо не всі здатні воювати) і боронити цю державу. Однак я поки не бачу ознак реального державотворення в Україні. Залишки державності від УРСР повільно вмирали 22 роки і остаточно зникли в лютому 2014. Нічого нового не бачу. Наразі Україна це Сомалі в лайт варіанті. Але все йде до того, що воно перетече в хард варіант. Принаймні на Донбасі уже хард.

Але я можу помилятися - якщо Ви бачите державотворення - тоді див п. 1.

2. Готуватися до швидкої втечі з України (якщо у Вас на це є ресурси і можливості). Спитаєте куди - не знаю. В Росію - Росія велика, доля її темна і не менш трагічна. Європа, США, Австралія, Канада. Певно туди. Хоча в світі така ситуація, що ніхто не застрахований від махнатого песця.

3. За неможливості п.2 - готуватися виживати в страшних умовах. Як це робити - в мережі повно сайтів виживальщиків.

4. І найголовніше. Звернутись до Бога. Молитись. Каятись. Реально. Без жартів.
Ситуація на Україні страшна. Але причиною цього є гріхи народу. Тому єдиний шлях - це просити у Бога прощення та змінюватись на краще.
Subscribe

 • (no subject)

  Только что заявивший о себе стартап Worldcoin обещает выдать свою криптовалюту каждому жителю планеты. А для того, чтобы никто не смог получить…

 • (no subject)

  Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United StatesEuropean Journal of…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment