kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Лицемеры! Лице земли и неба распознавать умеете, как же времени сего не узнаете? (Лук.12:56)

В сучасному інформаційному полі давно ведуться розмови про створення світового уряду із тоталітарним контролем над усім людством і кожною людиною зокрема. Цей контроль планується здійснювати через повне електронне відслідковування життя людини - заробіток, заощадження, пересування, купівлі, а з часом і розмов та думок. Раніше для цього було введено ідентифікаційний код ІНН, зараз це робиться через творення електронних карт та чіпів для вживлення в тіло людини. А в найближчому майбутньому - ці чіпи будуть підключені до нервової системи людини - мозку, щоб можна було не тільки відслідковувти а і керувати кожним бидлороботом.
Почалося це в США та Європі, - але ну ясно - то загниваючий безбожний Захід. Але тепер це впроваджується в "православній" Росії.  І не просто як розмови - а як офіційні державні програми підтверджені і фінансовані відповідними нормативними актами! Детальніше можна почитати і подивитися тут.   Тут, ну і ще багато де.
Очевидно, що коли ця система запрацює в рашці, то наші політичні мутанти швидко змавпують і впровадять це і на Україні. Ну це очевидно, що світ цей йде до встановлення царства сатанинського Звіру (про якого написано в 13 главі Одкровення Івана Богослова) яке очолить Антихрист. Зупинити це ми навряд чи зможем, хоч трохи затормозити - думаю теж. Але ті хто вважають себе християнами просто зобовязані викривати це, просвіщати народ. Чи послухається народ - це вже його проблема. Але попередити його християни просто зобовязані.
Але що ж "церкви" - римокатолики, РПЦ, УПЦ КП, УПЦ МП і т.п., чому вони мовчать, ніби нічого не відбувається, а коли їх питають прямо - відмахуються, що це нібито все байки, що нічого там страшного нема, що треба коритися ініціативам влади, та і сам Іоанн Богослов зовсім не те мав на увазі. А ви бидло, моліться, постіться, платіть пожертви.
Звичайно є маргінальні групки які волають про небезпеку, але їх офіційні попи або висміюють, або анафемствують. Попам би побільше грошей, храмів, мерседесів, і щоб влада не забувала на фуршети запрошувати. Але ні одна високопосадова єхидна в рясі не скажі нічого проти князів світу цього.
Ви розбудовуєте храми, золотите іконостаси, проводите богословські конференції, видаєте книги. Ви сваритесь між собою а потім врачуєте розколи, сношаєтесь і проклинаєте. У вас є все. Але у вас немає Христа. ТОму ніякі ви не церкви. Ви конфесії-корпорації, і прикриваєтесь іменем Бога.
Певно правду пророчествував св. Лаврентій Чернігівський - "Антихрист будет короноваться как царь в Иерусалимском великолепном восстановленном храме с участием российского духовенства и Патриарха"
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • (без темы)

  Интересно наблюдать за настроениями простого народа у меня на работе. Когда началась корона, сначала, на пару месяцев все испугались, но потом…

 • (без темы)

 • (без темы)

  У швейков открыто признали, что 40% госпитализированных с короновирусом были полностью пробиты. Учитывая, что в Чехии пробито 56% населения, 40%…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments