kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Новий арабський халіфат?

Відомо, що колись Північна Африка, Близький Схід, а часом і Іспанія була однією великою імперією Арабським Халіфатом. Птім він розпався, потім його колонізував Захід а в ХХ ст він нарізав із його території з десяток країн. Але хіба за вийнятком Ірану, всі ці країни населяють люди із близькою культурою, релігією, одною мовою. Крім того усе це діло  добряче здобрено нафтою.
Ці країни керувались диктатурами протягом більш ніж 50 років, і США тримали їх під контролем. І тут ні з того ні з сього за 2 місяці цей гігантський регіон охопили народні бунти. Із 1917-18 рр історія не знала таких масштабних революцій.
Я не вірю ані в демократію, а ні в те що народні маси здатні самостійно щось в політиці робити, а ні в зростання цін на харчі як реальну причину до боїв.
Впевнений - справа ця добре організована, і очевидно в майбутньому матиме великі геополітичні наслідки. Чи не постане на цій території нове утворення - арабський аналог ЄС тільки із ісламським духом, та без демократичних прибамбасів? Я б  не позаздрив сусідам цієї імперії.
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

  В третьем квартале 2021 года средняя стоимость газа, который качается по стоившему 9 млрд долларов трубопроводу "Сила Сибири", составил 0,9…

 • (no subject)

  Щодо вангування, то певно єдиний адекватний передбачувач подій на Україн був мольфар Нечай. За рік-два до смерті в 2011 році він дав три конкретні…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments