kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

В мире за последние 150 лет зарегистрировано несколько тысяч патентов на получение дешевой энергии. Из них около 100 подтверждаются не только словами и рассчетами но и реально действующими устройствами. Более того некоторые из них даже мелкосерийно производились и продавались. И это не энергия Врил или торсионные поля с эфиром. Это проекты обоснованные официозной наукой. Но судьба у всех одна - или игнор, или высмеивание и травля. Иногда патенты выкупаются крупными корпорациями и о них быстро забывают. Иногда особо несговорчивые изобретатели скоропостижно умирают или оказываются в тюрьме.
Вот очередной такой проект. И его судьба будет такой же. В мире нет неуправляемых процессов.

Originally posted by z_lawyer at Кіловат за три копійки

Кіловат за три копійки: школяр з Кіровоградщини отримав електроенергію з атмосфери і виграв приз від Intel

Самуїла Кругляка, школяра з міста Олександрія Кіровоградської області, вже встигли прозвати українським генієм завдяки винаходу, що дозволить виробляти енергію з повітря.
Зі своєю розробкою український десятикласник переміг в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2015. Після першої перемоги Самуїл Кругляк отримав право взяти участь в Олімпіаді геніїв, яка проходила в місті Освего (штат Нью-Йорк, США) з 14 по 19 червня. Тут Самуїл завоював бронзу серед двох тисяч юних винахідників з усього світу, повідомляє видання «День».
Крім диплома, Самуїл Кругляк отримав можливість безкоштовного навчання в одному з вузів США і щомісячну стипендію близько 700 доларів.
Всі ці перемоги школяр отримав за розробку проекту під назвою «Отримання електроенергії з атмосфери». Винахідник пропонує добувати електроенергію з повітря, точніше, з атмосфери за допомогою штучної іонізованої хмари за рахунок сильного електричного поля, яке випромінюватиметься іонізуючою вежею. Цікаво, що винахід Самуїла передбачає добування не тільки електроенергії, але і води.
За підрахунками, один кіловат такої електроенергії буде коштувати три копійки.
Самуїл Кругляк запевняє, що цей винахід він побачив уві сні ще у восьмому класі. Через два роки завдяки викладачам з Малої академії наук цей проект вдалося втілити в життя.
«Така установка коштує копійки, але користі від неї - на мільйони. Уявіть собі: у разі її запуску ми б могли забезпечити Кіровоградську область електроенергією на 82%. От тільки нікому це не потрібно», - говорить одна з викладачів.
Загалом, викладачі школяра додають, що про винахід Самуїла Кругляка в Україні дізналися лише тоді, коли він переміг у Нью-Йорку. До цього різноманітні установи, за допомогою до яких зверталися наукові співробітники, не звертали на винахід уваги.
Зробити установку школяреві допомогли наукові консультанти. Лабораторія МАН в Києві надала базу для експериментів. Міні-модель установки, зібрана в київській лабораторії, вже працює і дає результати.

Джерело
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • (без темы)

  Как во Вторую мировую войну одни страны и регионы стирались с лица земли, а другие (Швейцария, Плоешти, подъездные пути к Освенциму) странным образом…

 • (без темы)

  В связи с известными тенденциями я время от времени размышляю над поиском резервных площадок. И гуляя по сети можно найти некоторую информацию о…

 • (без темы)

  Вот почему католицизм и православие - римская ересь.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments