kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Відбувається цікава херня. В прифронтових містечках, які були окуповані, а потім звільнені нашими військами....родичі загинувших сепарів подають заяви, що такий то боець такоі то частини вбив їх синочка...."цинічно по звірячому...не по людські"
І військова прокуратура по закону відкриває кримінальне впровадження...бійця під арешт...руки у кованки. А боєць може вже бути демобілізований....вже вдома десь у Луцьку...діточок в дитсадок водить і тут трах бах! На руки кованки! І йому звинувачення у вбивстві. Ти такий то такий то вбив Іванова....він сепар? А де в законі розписано, що таке сепар і чому його потрібно вбивати? Він в тебе стріляв? Значить була самооборона. Тепер будемо розбиратися чи не перевищив ти норми самооборони.
Все вірно. Боець вбив громадянина України. Заяву подали батьки громадяни України. Що не так? А усілякі ідеологічні розходження у думках, то в Одесі таких сепарів повно. Може ти там їх всіх приїдеш і перестріляеш?
Останній гучний випадок, коли боєць підбив танк і його судять, бо разом з танком грохнув ще когось. Родичі підшебутилися і подали заяву. Помста укропам карателям.
https://www.facebook.com/alina.podolyanka.96/posts/10200871299261114
Subscribe

 • (no subject)

  Какая Украина нам не нужна

 • Ящеры троллят друг друга

 • Ящер 2

  В ходе вебинара с бывшим министром иностранных дел Великобритании Джереми Хантом, организованного аналитическим центром Chatham House в прошлый…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments