kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Чому перед виборами різко впала гривня?

Дивна подія, що сталася за тиждень до знакових місцевих виборів, залишилася непоміченою ерзац-аналітиками бувшої пострадянської України.
Сталося те, чого ніколи не було за усю історію незалежної. Перед виборами різко - на 8% впала гривня. До цього влада ніколи не допускала перед виборами таких падінь, адже це удар по провладним партіям та кандидатам на виборах. Кращої антиреклами годі і шукати! Чому ж правляча кліка пішла на такий самовбивчий крок?

Хочу нагадати, що Україна на 100% керується ззовні, і минулого тижня із МВФ прийшов наказ обвалити гривню. І ні гауляйтер Вальцман, ні його вірна прошмадовка Гонтарєва нічого із цим вдіяти не змогли. Чому?
Ну що ж, якщо 40-ка мільйонна країна не змогла вивчити нормальних політологів, прийдеться мені, простому менеджеру по продажам, розкривати вам очі.
Гірка правда полягає в тому, що зовнішні управлінці України здійснюють план з реінтеграції, повернення Лугандоній в Україну. Це ж ніби добре - повернення Донбасу, кінець війні і т.д. Але повернення Донбасу планується на умовах фактичної конфедерації. Тобто керувати Донбасом будуть маріонетки Путіна, а кормити його - буде решта країни.

Правляча кліка хоч і повні подонки, але прекрасно розуміє до чого все йде і усіляко опирається такому плану. Наприклад саботують прийняття відповідних законів та змін до конституції. Тому зовнішні управлінці України прийняли рішенні переформатувати діючу владу. Так, за чутками, ще рік тому були початі переговори про повернення до влади бувших ригів, комуністів та представників інших проросійських сил. Ні для кого не секрет, що всякі там арбузови і клименки активно готуються повернутися, що Порошенко вимушений сприяти бувшим ригам в поверненні до владі навіть на шкоду самому собі.

План повернення ригів проводиться в 2 етапи.
1. Місцеві вибори 2015, де вони візьмуть владу на Сході і в Центрі. Щоб за ригів проголосували - в тому числі і обвалюють гривню.
2. Дострокові вибори до парламенту в 2016, коли вони в союзі із іншими компрадорами створять нову більшість, необхідну для прийняття рішень по поверненню ракової пухлини Даунбасу в тіло і без того тяжко хворої країни.

До чого це призведе?
На рівні простого люду поверння таких ненависних їм одіозних та проросійських політиків, необхідність кормити і відбудовувати Даунбас, коли у самих розруха; амністія і легалізація тих, хто ще недавно кричав путінввєдівайска та вбивав українців і це все на фоні економічного обвалу викличе величезне невдоволення жителів Заходу і Центру.
На рівні еліт - повернення ригів буде супроводжуватись черговим переділом власності, що дуже злить місцевих князьків.

Як результат нібито мирний план реінтеграції Донбасу призведе уже до сепаратизму на Заході та хаосу в Центрі України. Нового сепаратизму та майданщини ця країна точно не витримає і розпадеться в нові республіки і території хаосу. Не виключено, що нова київська влада попросить Росію "ввести миротворчі війська для наведення конституційного ладу". А це уже призведе до великої війни.

От такий на сьогодні проглядається план для України від її зовнішніх управителів. І падіння гривні перед виборами - один із його численних пунктів.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments