kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Лиш Бог знає, що відбудеться у вашій державі, щойно в Сирії знову стане спокійно

Днями в газеті «День» вийшло нічим не примітне інтервю. На нього мало хто звернув увагу – воно і не дивно, адже рівень українських «інтелектуалів» бажає кращого.  Однак я переконаний – згадана стаття – найважливіший текст що стосується України за весь 2015 рік, і вона потребує обовязкового аналізу і пояснення. Мова йде про велике інтервю глави дому Габсбургів - Карла Габсбург-Лотарінгена у якому здебільшого розглядається українське питання.
Габсбурги древній європейський аристократичний рід, прямі нащадки Меровінгів. Габсбурги – одні із лідерів євразійців, «чорної аристократії» - впливової групи в світовій еліті, яка в першій половині ХХ ст. була посунута лібералами (програли в 1 світовій і позбулися формальної влади і програли в 2 світовій, бо зробили ставку на Гітлера), але тепер поступово повертає втрачені позиції. Габсбурги не такі багаті як Ротшильди і не такі розпіарені як Віндзори. Але однозначно в аристократичній ієрархії вони впливовіші за перших і других.
У інтервю, яке я рекомендую вдумчиво прочитати, Габсбург в мяких висловленнях та прозорих натяках дав важливу інформацію як по Європі так і по долі України.
Виділимо деякі з них:
"То ви вважаєте, що економічні санкції не впливають на Росію? — Правильно. Я не бачу ефекту, а лише негативний вплив на європейську сторону. На мою думку, інші заходи є більш ефективними". Що це значить. - Санкції проти РФ будуть зніматись. А загалом, якщо прочитаєте весь текст – то Габсбург дає зрозуміти, що політика РФ повністю влаштовує аристократію.
"Пані Меркель має деякі повноваження щодо прийняття рішень, але вона не є лідером". Ну тут ясно – для Габсбургів всякі там меркелі не те що другорядні, а третьорядні пішаки.
"Америка на даний час перестала бути чинником,  — фактором, зокрема в політиці". Ну тут і коментувати нічого. Америка уже не є світовим лідером.
"Я радий і вдячний за кожного солдата НАТО або літак, який прибуває туди і перебуває там, тому що, звичайно, вони також є гарантом нашої свободи в Центральній і Західній Європі. Але чи це є справді тим, що може стримати когось від руху в цьому напрямку? У військовому плані, безумовно, ні". Габсбург прямо говорить, що НАТО імпотент і уже не здатне робити щось суттєве. У тексті він відверто знущається з НАТО говорячи про макіяж.
"Але лиш Бог знає, що відбудеться у вашій державі, щойно в Сирії знову стане спокійно. Бо тоді вся увага Росії зосередиться знову на Україні. І у мене немає бажання побачити це. Але ми повинні бути готовими. А Захід, безумовно, не готовий". В Сирії стане спокійно лише в одному випадку – коли її захопить ІГІЛ. Однак коли розвязка там таки настане – Україну очікує лютий пиздець від кацапів. До речі нагадую про вангування що справжня війна в світі почнеться із падіння Сирії.
"Я багато разів відвідував Україну: неодноразово був на заході — у Львові, Чернівцях, і  досі пам’ятаю розповіді своєї бабусі про ці області, коли вона бувала там з моїм дідом. Це — те, що для мене дуже близьке…. Україна є давньою традиційною європейською країною".   Габсбург натякає, що хоч Україну чекають біди, вона повністю знищена не буде. Швидше за все під ніж підуть східні зросійщині та совєтизовані регіони, але Захід України, як колишні володіння Габсбургів має шанси вціліти.
"Ви, можливо, чули про слова українського поета Тараса Шевченка: «Коли/Ми діждемось Вашингтона?» Чи потрібен нашій країні Вашингтон, ваша думка про це? — Усі президенти мають свої специфічні риси характеру, позитивні й негативні. Вважаю, Вашингтон, безумовно, був людиною, яка чудово вписалася на цю посаду під час створення Сполучених Штатів. Я не бачу, щоб Україна перебувала в подібній ситуацій. І, на мій погляд, відмінність, звісно, полягає в тому, що Україна є давньою традиційною європейською країною. Вона відіграла величезну роль у  створенні Європейського континенту. Вона не може й не повинна порівнюватися зі Сполученими Штатами, які були молодою державою, яка себе заново мала винаходити". Габсбург так вкотре стверджує, що з ідеєю України як самостійної політичної одиниці покінчено.
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

  Поскольку в комментах возникла непонятка по поводу мотивации Сатана и его земных приспешников в свете Апокалипсиса, хочу прояснить. Дьявол, самое…

 • (no subject)

  Знакомый работает на ВВС. Понятное дело, что обязательно нужно уколоться. И Боже упаси Файзером - только Азстра Зенека. Ведь ею укололась баба Лиза и…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments