kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Християн України, і особливо, Росії чекає така ж доля

«ми маємо великі проблеми з християнами». Яких, до речі після закінчення Другої світової війни налічувалось 25% від загальної кількості єгипетського населення. На сьогодні християн в Єгипті лише трохи більше 10%.

Та хоча на словах колишній правлячий режим ставився до корінного єгипетського населення – коптів — толерантно, на ділі він негласно сповідував принцип «розділяй і володарюй». Постійні погроми християн перетворилися на своєрідну систему спускання пари незадоволення ісламістів і використовувалися режимом для переведення стрілок на тих, хто не мав ані можливості, ані сил самотужки себе захистити.

Тому виникає закономірне питання – чи не буде ця спокуса використовуватися і надалі в майбутньому діючою єгипетською владою для відволікання уваги від відсутності реформ і реальної програми політичних і економічних змін в країні? Адже стримувати войовничість фанатичних ісламістів лише красивими словами про релігійну толерантність не вдасться, а інерція негативних процесів, запущених колишніми правителями Єгипту, може виявитися куди сильнішою від будь-яких намірів дотримання релігійної толерантності.

Subscribe

 • (no subject)

  Поскольку в комментах возникла непонятка по поводу мотивации Сатана и его земных приспешников в свете Апокалипсиса, хочу прояснить. Дьявол, самое…

 • (no subject)

  Знакомый работает на ВВС. Понятное дело, что обязательно нужно уколоться. И Боже упаси Файзером - только Азстра Зенека. Ведь ею укололась баба Лиза и…

 • (no subject)

  События в Израиле уже ничего кроме смеха не вызывают.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments