kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Хазін: інтелігенцію українців доведеться винищити (відео)

Originally posted by gruzchik2012 at Хазін: інтелігенцію українців доведеться винищити (відео)
Що москалі планують для України та її мешканців:
[...] вони виростили ціле покоління молодих, яких виправити вже не можна. Тобто, їх доведеться знищувати. Не в сенсі фізично, а знищувати в тому сенсі, що їх ні в якому разі не можна допускати ні-ку-ди. Тобто, вони не повинні займати ні позиції вчителів, ні позиції керівників. Так, тобто, їм єдине, що можна — щоб вони копали, значить, працювали на базарі, от як би ось все. Ну, втім, вони більше нічого і не можуть робити тому, що освіти вони не отримали взагалі. Тільки значить ось це саме русофобське щеплення.
Але й при цьому в загальному вже все зрозуміло, так, що Україну нам віддадуть.
Тому, що вже США не хочуть нести відповідальність за те, що там відбувається. Євросоюз тим більше не хоче нести відповідальність тому, що головні там німці, для німців головне — це «ordnung»: там дотримання «букви» чогось там. А у будь-якого як би українця, висловлюючись простою мовою у хитрожопого хохла, основна думка значить: підписати можна все, що завгодно, все одно «кинемо». Так, але власне українські політичні діячі 2000-х років вони відкрито про це говорили завжди. [...] І з цієї причини нам доведеться відповідати ось за це ось все.
Насправді якщо те, що сьогодні відбувається на Україні, почнеться ще й у Східній Європі — нам і це віддадуть.
(Далі він розповідає про Польщу, Угорщину)
https://youtu.be/rMgXIjJscYI?t=9m2s


Сили для запобігання цьому в Україні немає. Є методи протидії таким сценаріям, але немає ні соціальних структур, ні людей потрібного рівня розвитку. Є суворе бидло: люмпен, який краде, бреше і скаче, скаче, скаче.
«Українці» — це бидло, не здатне ні до якої державної діяльності і тому підлягають «зачистці». Саме це Хазін сказав в коректній формі.
Я це ж спостерігаю у своєму приватному житті: банда з мінімальною чисельністю «ставить раком» вже 5 років поспіль весь силовий блок держави (податкова, МВС, прокуратура, СБУ), так може бути тільки у разі відсутності держави взагалі.
Проект «Україна» закритий зовнішніми силами з причини вичерпання внутрішніх ресурсів на підтримку Системи. Що зробили з люмпеном Донбасу ми всі бачимо. Приблизно теж саме буде і з люмпеном на більшій частині залишку України. Тому я вам рекомендую готуватися і відходити в міру можливості на Захід: до Галичини, до Польщі. Все одно ви нічого робити не здатні, а скаканнями державу не побудувати.
Subscribe

 • (no subject)

  Модерное национальное государство это также чисто масонская выдумка. В его основе лежит двухконтурная система управления. Однако в действительно…

 • Нетайное беззаконие

  Вчера все прогрессивное человечество отмечало 22 (11+11) годовщину ритуальной постановки 9/11. Это событие, не смотря на резонансность и раскрытие…

 • Значение зиккурата Вила в современном Санатории Сатаны

  Интересный момент. Главная святыня Санатория Сатаны это зиккурат терафима Вила. И все руководители Санатория начиная от Сралина кончая Эльциным,…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments