kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Про волонтерів і ополченців

Originally posted by gruzchik2012 at Про волонтерів і ополченців
Зверніть увагу: мешканці України легко пішли в ополчення (тербати, правосекі) вбивати людей і в волонтери — допомагати ополченню вбивати людей, але не пішли в поліцію, прокуратуру, податкову, прикордонники, суди... Тобто, вони пішли вбивати, а не будувати свою країну.
Через 21 місяць після повалення клану Януковичів в Україні як не було працюючих державних силових інститутів, так і немає їх. Бо там нікому працювати. Немає там патріотів. Як сиділи курви і набивали свої кишені краденими грошима, так продовжують сидіти і набивати.
Політична нація «українці» провалила іспит на цивілізованість.
Зовнішні гравці оцінили результат і прийняли рішення: на утилізацію («Розумовський: пора ставати «гарматним м'ясом» (відео)»).
Subscribe

 • (no subject)

  Обратите внимание, как буквально за год термин "глобальное потепление" почти исчез, и был заменен на "климатические изменения".

 • (no subject)

  Судя по истерическим заявлениям попугайчика (требует конкретики касательно интеграции в НАТО и ЕС а также требует чтобы переговоры по Украине не…

 • Святая простота

  Вчера и сегодня расспросил всех своих украинских знакомых с кем была связь - что они думают по поводу вероятности войны с Россией. Все единодушно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments