kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Новий проект України

Пишу цей пост українською, щоб москалі не змогли його прочитати і дізнатись таємні плани.

Я багато писав по історії та по аналізу сучасності і очікуваннях найближчого майбутнього для пострадянського простору. Сьогодні зачеплю проблему далекого майбутнього.
Так нас очікує лютий пиздець і остаточна руйнація пострадянської УРСР, РСФСР, і т.д. А що далі - які плани на майбутнє? Я уже писав, що світ буде побудований на основі мережі - центрів життя людей і комунікацій між ними. Але де конкретно будуть агломерпції людей, а де людей і міста винищать і залишаться лише заповідники і дика природа? І хто буде керувати, впорядковувати це мережеве життя на території сьогоднішньої України, Білорусі, європейської частини Кацапстану?

Даних дуже мало. Але є один критерій, реконструйовуючи який, можна побачити тенденції далекого майбутньго. Це гуманітарна вища освіта. Адже саме гуманітарні вищі школи готують еліту. А еліта уже будує суспільно-політичну реальність.
Тобто життя є таке - яка є еліта. А еліта є така, які є школи де її вчать.

Коли совок розвалювався, для мудрих стало ясно, що з часом розвалиться і УРСР. Але у певних кіл на Заході виник план на основі України зробити свій форпост для захисту від впливу Азії. (про це я писав раніше)
І виник проект побудувати на території України щось на кшталт Польщі.
Але цей проект одразу наштовхнувся на ряд перешкод, одна з яких полягала в тому, що на Україні, на відміну від тієї ж Польщі, зовсім немає відповідної еліти. В країні панували постсовкові еліти, які в спіралі негативного відбору впевнено крокували до свого кінця. І постсовкові університети, що швидко занепадали і занурювалися в корупцію, не могли родити нікого іншого як нових гвинтиків деградованої еліти.
Тому в 1992 році був започаткований унікальний для постсовкового простору, проект кузні майбутніх українських еліт: Києво-Могилянська Академія.
Створювали її як аналог Йєля чи Гарварду для України. Викладання там було по американських лекалах, часто ж американськими викладачами, фінансували і заправляли всім американські масони і їх фонди. В Могилянці майже не було корупції, а загальний освітній рівень був дуже високий.
І хоча ідеологічний базис академії був неоліберальний, в своїх підвалинах вона грунтувалась на наступних ідеях:
1. Україна як національна держава проекту середини ХІХ століття "Від Сяну до Дону" яка чекала свого "Вашингтона з новим і праведним законом".
2. Україна як один із островів православної ойкумени.
3. Київ як її духовний центр.
Тобто нова Могилянська академія була наступницею ідей старої академії Петра Могили 17 століття.

Але, як ви уже знаєте, через ряд обєктивних і субєктивних причин, проект "Україна" зразка 1861 року провалився. Символом краху цього проекту стала Оранжева революція, коли стало ясно що ніякої єдиної України і українського народу не існує, і що Югославський сценарій цілком реальний.
Це одразу відчули західні організатори. На Могилянку забили і досягнувши піку свого розвитку та авторитету в кінці 90-х - 2004 роках, Могилянська академія почала стрімко деградувати. І Могилянка, і її випускники стали нікому не потрібними. Сьогодні Могилянська академія - це відвертий шлак і сміття історії.

Натомість, в середині нульових, на базі непримітної духовної семінарії, стрімко почав будуватися новий центр з підготовки нової української еліти, який все ще перебуває на етапі свого становлення, але уже справедливо вважається кращим українським вузом. Це Український Католицький університет - УКУ. Розвідавши його ідеологічне підгрунтя ми зможемо дізнатися про новий проект України після Третьої світової війни.
1. Історична основа УКУ - це ієзуїтські колегіуми 16-17 столітть (до речі Могила закладав свою академію як православну противагу колегіумам ієзуїтів). Що це таке - порийтеся в Гуглі. Тут же скажу що це були справжні машини по перековці людського матеріалу.
2. УКУ це представництво Ватикану. І хоч формально керують універом греко-католики, університет не греко-католицький а саме калотицький. Ватикан виділяє на нього шалені гроші.
3. Україна у цьому проекті - лише те, що не є совком. Цей проект передбачає, що вата Південного-Сходу України або відокремиться по типу ДНР, або буде спалена у війні. Тобто Україна це лише ті землі, що входили до складу Речі посполитої у 17 столітті.
4. Центр цієї нової "Малоукраїни" є Львів. І сам УКУ знаходиться у Львові. А Київ стає периферією.

Тобто Ватикан щось таки знає - і можливо Захід України не буде так понищений, як Схід?
Короче - от така штука. Про деталі помисліть самостійно.

Але хочу зазначити важливу річ. По Україні в світовій еліті були і є якісь проекти. А от по Білорусі чи Росії таких проектів нема. Спроби створити в Москві аналоги Могилянки були придушені на корню. А раз нема проектів - то нема і майбутнього.

ПС. Нагадую, що є гіпотеза, що ілюмінати і ієзуїти - це одне і те ж.
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

  Поскольку в комментах возникла непонятка по поводу мотивации Сатана и его земных приспешников в свете Апокалипсиса, хочу прояснить. Дьявол, самое…

 • (no subject)

  Знакомый работает на ВВС. Понятное дело, что обязательно нужно уколоться. И Боже упаси Файзером - только Азстра Зенека. Ведь ею укололась баба Лиза и…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 40 comments

 • (no subject)

 • (no subject)

  Поскольку в комментах возникла непонятка по поводу мотивации Сатана и его земных приспешников в свете Апокалипсиса, хочу прояснить. Дьявол, самое…

 • (no subject)

  Знакомый работает на ВВС. Понятное дело, что обязательно нужно уколоться. И Боже упаси Файзером - только Азстра Зенека. Ведь ею укололась баба Лиза и…