kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Монтян навіяла.
Звичайно, найпростіше для Росії почекати ще пару років і в Україні внаслідок внутрішньої кризи почнеться хаос і щоб втримати владу кагани самі запросять російські війська в якості миротворців. Але якщо чекати не будуть - то найпростіший сценарій наступний:
1.З боку ДНР силами місцевих гоблінів почати широкомасштабні бойові дії і таким чином звязати сили боєздатних українських військ.
2. Коротким маршом захопити Харків і створити там аналог ДНР. Харків за 15 км від кордону - його ніхто навіть обороняти не буде, а місцева вата, якої там більшість, це підтримає. Для цього достатньо одну добу.
3. З Криму по суші та через морські десанти захопити Одесу, Херсон, Миколаїв, Мелітополь. На Півдні українських військ та укріплень де факто неіснує, а населення - вата. Вистачить 3-5 днів.
4. Далі від Харкова з Півночі і від Мелітополя з Півдня організувати удари и спробувати замкнути кліщі в районі Павлограда. Таким чином половина українських військ буде або оточена або вони в паніці втечуть. Це ще 3-5 днів.
Таким чином за 10 днів третина території України буде окупована. А далі - за обставинами. Якщо укрармія встигне оклигати і отримає допомогу від Заходу, то буде спроба організувати лінію оборони Тираспіль-Кривий Ріг-Запоріжжя-Дніпрожидівськ-Полтава-Суми. Але для цього потрібна буде мобілізація. Якщо ні - то все що завгодно. Я вже не кажу про удар на Київ з Білорусі.
Звичайно вишиватники люблять говорити що РФ до війни не готова.  "По состоянию на май в Крыму находится 24 тыс. российских военных, 100 самолетов, 56 вертолетов, 613 танков и много другой военной техники" Це тільки в Криму і це по техніці майже вдвічі більше ніж в усієї української армії, а по живій силі рівно угрупуванню на Донбасі.
Інші вишиватники скажуть, що може і захопить РФ але не втримає. А війська РФ і не будуть нічого втримувати - місцева вата створить ополчєніє, мусора і чиновники швидко переметнуться на бік РФ і ось - Новоросія.

А що далі? Україна відрізана від портів - і заводи стануть. Мільйони біженців. Накриється без вугілля електросистема. Хаос, бандитизм. Каюк.

А далі РФ спокійно захопить все до Тернополя. Або НАТО ведуть війська, мобілізують всіх і вся, дадуть зброї і в Україні почнеться мочилово. Якщо НАТО влізе серйозно - то війська РФ швидко побіжуть. І тоді останній шанс РФ - кинути атомну бомбу.
Subscribe

 • (no subject)

  https://t.me/ZeRada1/18465

 • (no subject)

  Алкомедвед косплеит Шваба. У них даже фантазии нет.

 • (no subject)

  Один из гнусных поступков хозар является забвение Булгакова. Так улицу Булгакова в Киеве переименовали. Я полностью согласен с переименованием…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 66 comments

 • (no subject)

  https://t.me/ZeRada1/18465

 • (no subject)

  Алкомедвед косплеит Шваба. У них даже фантазии нет.

 • (no subject)

  Один из гнусных поступков хозар является забвение Булгакова. Так улицу Булгакова в Киеве переименовали. Я полностью согласен с переименованием…