kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Історія з Інтером вкотре показує просту істину - на Україні немає організованих патріотів, націоналістів чи просто чесних людей.
Є лише приватні армії, приватні партії, приватні організації які складаються в більшості із циніків, а в меншості із недоумків, якими легко маніпулювати. Ці структури використовують хозари для своїх цілей.
Ні для кого не секрет, що Інтер - належить російським олігархам і спільно керується Льовочкіним та Сурковим для розпалення майдану, хаосу та війни. Але скоро уж 3 роки як почав стрибати майдан, але Інтер спокійно собі працював, а ФСБшні політтехнологи спокійно жили в Україні і керували Інтером.
І всім було похер - лише млява критика в фейсбуці.
Аж ось Вальцман надумав підімяти під себе Інтер - щоб використовувати його в своїй передвиборчій агітації. І "патріоти"-вишиватники прокинулись і побігли громити та пікетувати Інтер. А диванне фейсбучне бидло почало репетувати "ату його!".

Поки хозари команди не давали - все мовчки сиділи, аж ось пішла команда - і бидло побігло.

Ну і мій пост про Бандеру - щоб ясніше було.
Subscribe

 • (no subject)

  По поводу газового кризиса в Молдавании, собственно н ичего нового добавить не могу. А ведь им Илиеску предлагал войти в состав Румынии. Как минимум…

 • (no subject)

  У кого есть музыкальный слух подскажите это они у Ёжика-Мееровича немного сперли или мне просто показалось?

 • Чтобы вас не сбили с толку

  Господа. В антиваксерской среде на 99% идет вой по поводу того, что факцины неэффективны, что они опасны, что их специально колють чтобы уменьшить…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments