kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

На смерть Гаврилишина

Вчора у віці 90 років відійшов на суд Божий Богдан Гаврилишин. Із ним - як із писаною торбою носилися різного роду придурки із грантоїдів, ліберастичних ЗМІ та випускників Києво-Могилянської академії.
Людина з мутною біографією, член різного роду закритих і відкритих структур, член Римського клубу.
Він багато писав і говорив. Якщо коротко - то його публічно висказані думки є сумішшю банальностей і повної нісенітниці. Але то слова. А які діла?
Римський клуб, - це один из органів світової еліти, який в 70-х роках розробив концепцію розвитку для світу. Її суть - деіндустріалізація та депопуляція. Щоб врятувати природу та екокомити ресурси треба знищувати надмірних людей і надмірну промисловість. Що, власно, уже робиться.

Гаврилишин приїхав в Україну в 1989 році і розгорнув тут бурну діяльність, в першу чергу направлену на форматування мізків та обдурювання освіченої частини населення. Він очолював чи курував безліч інститутів, був радников усіх президентів від Кравчука, багатьох премєр-міністрів, міністрів і т.д.

Коли в України приїхав Гаврилишин - це була мирна, сита, промислово розвинена країна із ще нестарим населенням в 52 мільйони. На момент, коли Гаврилишин помер - в Україні війна, розпад, знищена промисловість, старе населення кількістю де факто в 35-38 мільйонів, бідність і відсутність перспектив.
Звичайно, не один Гаврилишин у цьому винен, але він чесно відпрацював програму світової еліти на Україні. Він досяг поставлених цілей.
Subscribe

 • Йом киппурим

  Сегодня вечером начинается второй по важности после Песаха иудейский праздник - день очищений, или день судов, Йом киппурим. И если весенний…

 • Христианство в технотронную эру

  Еще в 2015 году, предвидя нынешние события, я написал длинный опус с размышлениями о том как христиане могут жить и действовать в новых условиях.…

 • Новые течения

  Я когда-то был немало удивлен огромным количествам различных организаций, в которых исследуют и преподают Библию. Кроме большого числа различных…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments