Top.Mail.Ru
? ?

Previous Entry | Next Entry

У Штатах два колишніх безробітних офіціанта — Періс Вейт і Бен Голдмен — створити сайт, який має вплив на мільйони людей. Завдяки фейковим політичним новинам він приносить їм по кількадесят тисяч доларів щомісяця. Хлопці просто пишуть те, що від них хочуть почути читачі. Аудиторія їхнього сайту ненавидить Обаму, тому вони пишуть, що він хоче підставити наступного президента США. Вони пишуть про погану Клінтон та сенаторів і хорошого Трампа, якого обожнює аудиторія . Вони вигадують клікабельні заголовки в стилі "Політик X зганьбив себе у найгірший спосіб. ФОТО", "Терористи проникли в уряд. І ОСЬ КОГО ВОНИ ХОЧУТЬ ВБИТИ" і т.д.
Вони пишуть: "Ставте like + ПОШИРЮЙТЕ, ЯКЩО ВИ ЛЮБИТЕ ТРАМПА. Час вилікувати націю. Вся та брехня про нього, якою нас годували, викрита. Він не нацист, не ксенофоб, він не негідник, не расист - і він ось-ось зробить Америку знову великою!".
І люди ставлять лайк, клікають, поширюють. Люди шаленіють від того, що їм говорять саме те, що вони хочуть почути. Люди цінують не нову і якісну інформацію, а ту, яка може укріпити їх віру в щось. Люди хочуть підтвердження того, що їх думки правильні, вони не хочуть знати про своє невігластво.
У цьому вся суть роботи медіа (українських в тому числі), які змагаються за найбільшу аудиторію — в повторені того, що від тебе хоче почути аудиторія. Хтось повторює про зраду, хтось — про перемогу. У нас за таким критерієм можна навіть ЗМІ поділити.

п.с. текст про американців Вейта і Голдмена читайте тут: http://bit.ly/2gFoTPD

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
( 4 comments — Leave a comment )

Profile

kondratio
kondratio

Latest Month

March 2024
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Tags

Comments

 • 3 Mar 2024, 19:04
  Возможно с эмоциональностью переборщил, но задел был давно:

  Украина:
  Статья 117 Уголовного кодекса Украины. Умышленное убийство матерью своего новорожденного ребенка - наказывается ограничением…
 • kondratio
  3 Mar 2024, 16:10
  Это то понятно стало уже потом, а в рамках школьной программы такое не объясняют, а самому додуматься без опыта и знаний нереально.
 • kondratio
  3 Mar 2024, 14:41
  Тема регулярно выплывает и активизируется. То какой-то "профессор магнуссон из шведции" говорит, мол нужно решить проблему дефицита протеина, теперь, мол нужно вернуться к культурным обычаям маои.…
 • 3 Mar 2024, 10:10
  Начнем с того что кто сказал что Пилат ушел к Иешуа?
  Мы это знаем только со слов Воланда и наркотического бреда Ивана.
 • 3 Mar 2024, 06:37
  Дно всегда внизу, а не вверху. И бездна согласно библейской космологии тоже находится внизу
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow