kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Оххх, нє к дабру!


Щось Януковича постійно переслідують різного роду напівкомічні неприємності - то яйцем ударять, то дверми стукнуть, то вінком накриють.
Сьогодні під час урочистого відкриття чи ненайголовнішого "досягнення" пацанів від влади - стадіону "Олімпійський", на якому був присутній і сам Янукович, і на якому було розікрадено скільки грошей, що не те що стадіон, а космодром побудувати можна, виникла пожежа.

Царя-невдаху Миколу ІІ, який, проте мав неабиякі амбіції, теж переслідували недобрі знаки: Ходинка, Кривава неділя, Распутін. Ще тоді говорили, що це знаки, які пророкують царю і Росії поганий кінець. Так воно і сталось.

Януковича теж переслідують знаки - Слава Богу не такі масштабні та криваві, навіть комічні, але безперечно містичні. Цікаво на яке майбутнє Яника та України вони вказують?
Subscribe

 • (no subject)

  Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United StatesEuropean Journal of…

 • (no subject)

 • (no subject)

  Интересно наблюдать за настроениями простого народа у меня на работе. Когда началась корона, сначала, на пару месяцев все испугались, но потом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments