kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Идешь к женщине - неужели брать плётку???


Колись мій любимий Ніцше чи не перший прорік про декаданс, занепад  європейської культури та людини. Не забуваймо що він писав і про нас.  А потім були Хьойзінги, Шпенглери, Розенберги, Гумільови.... Короче за їх пронозами Європа скоро зникне як самостійне історико-культурне явище, а на її теренах житимуть ... ну самі здогадуєтесь хто.

Україна також вироджується і скоро зникне. І для цього не  треба навіть Ніцше читати, треба лише демографічні звіти проглянути та порахувати скільки середній українець випиває етанолу, викурює попирос, глотає коліс, колить наркоти, і використовує презервативів.

А згідно біології - виродження починається з чоловіків. От і виявилось що в українській політиці, крім Юлі, нікого немає із "стержнем".
До речі з цієї причини пояснюється повальне захоплення українських та і взагалі європейських жінок різними там небілими інородцями, - особливо турками, арабами, індусами...
Жінки інстинктивно відчувають що світлі європейські чоловіки малоперспективні у генетичному та етнічному плані і шукають різних там смуглявих брюнетів "девюшка, вах, какой Наташя...."

Так що чоловіки - ми зникаєм, нас все менше люблять, але якщо нам і судиться вимерти, то потрібно це робити як мужикам, не давати жіночкам на голову вилізти. (Хай вони із арабами спробують це зробити:)

Не менш любимий Ап. Павло чітко і правильно вказав як має бути: "Ибо не муж от жены, но жена от мужа; и не муж создан для жены, но жена для мужа."
Subscribe

 • (no subject)

  Провал уколов в Раше объясняется двумя грубейшими ошибками власти. 1. Пу якобы укололся, но почему-то регулярно прячется в схроне как бендеровец. А…

 • (no subject)

  Последние дни Урановый рудник особо радует. Сначала это, а теперь вот и это. А вообще весело читать ватные ресурсы. Среди скрепцов явный раскол.…

 • (no subject)

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments