kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Друга сторона трагедії в Миколаєві

Звірячий злочин трьох мажорів в Миколаєві - це тепер уже не якась особлива подія, а буденність.  Подібні злочини тепер регулярні. Про це уже багато написано.
Я ж хочу згадати про другу сторону медалі. 
19-и річна дівчина ввечені 9 березня пішла в кабак. Сама підсіла до двох пяних биків. Потім сама поїхала до них на квартиру.  На що вона розраховувала? На філософську бесіду?
Наше суспільство це сприймає  як норму. Ще якихось 25 років тому - так могли себе вести виключно повії, і подібна поведінка для жінки однозначно вважалася неприйнятною.
Зате тепер це цілком прийнятно, і навіть круто.

Статева розпуста тепер стала нормативом жіночої поведінки.  А українки взагалі вважаються одними із найбільших розпусниць в світі. І їх популярність серед іноземців не через красу чи характер. Вони популярні, бо дешеві.
В якійсь Італії чи Португалії українка вдвічі дешевша навіть ефіопки!
На Україні росте уже друге покоління шлюх, яке сприяє виродженню народу ще більше, аніж чоловіче пияцтво чи погана екологія. Бляді мами виховують блядей дочок. 
От і ходять вони вечорами не на вечірнє богослужіння в церкву, а в кабак чи бордель. А наслідки не примушують себе чекати. 
Subscribe

 • Чтобы вас не сбили с толку

  Господа. В антиваксерской среде на 99% идет вой по поводу того, что факцины неэффективны, что они опасны, что их специально колють чтобы уменьшить…

 • (no subject)

  Только что заявивший о себе стартап Worldcoin обещает выдать свою криптовалюту каждому жителю планеты. А для того, чтобы никто не смог получить…

 • (no subject)

  Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United StatesEuropean Journal of…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments