kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Друга сторона трагедії в Миколаєві

Звірячий злочин трьох мажорів в Миколаєві - це тепер уже не якась особлива подія, а буденність.  Подібні злочини тепер регулярні. Про це уже багато написано.
Я ж хочу згадати про другу сторону медалі. 
19-и річна дівчина ввечені 9 березня пішла в кабак. Сама підсіла до двох пяних биків. Потім сама поїхала до них на квартиру.  На що вона розраховувала? На філософську бесіду?
Наше суспільство це сприймає  як норму. Ще якихось 25 років тому - так могли себе вести виключно повії, і подібна поведінка для жінки однозначно вважалася неприйнятною.
Зате тепер це цілком прийнятно, і навіть круто.

Статева розпуста тепер стала нормативом жіночої поведінки.  А українки взагалі вважаються одними із найбільших розпусниць в світі. І їх популярність серед іноземців не через красу чи характер. Вони популярні, бо дешеві.
В якійсь Італії чи Португалії українка вдвічі дешевша навіть ефіопки!
На Україні росте уже друге покоління шлюх, яке сприяє виродженню народу ще більше, аніж чоловіче пияцтво чи погана екологія. Бляді мами виховують блядей дочок. 
От і ходять вони вечорами не на вечірнє богослужіння в церкву, а в кабак чи бордель. А наслідки не примушують себе чекати. 
Subscribe

 • (no subject)

  Вы знаете, что я уже долгие годы пишу об Украине как о хромой утке, о том, что в Украине нет армии, а есть лишь военные соединения очень низкой…

 • (no subject)

  Вчера ватопитеки праздновали 60 лет полета (или инсценировки полета?) Гагарина в космос. Поскольку взлетел он из территории вражеского теперь…

 • Пластмассовая клюква Кончаловского

  Чем отличается режиссер, сценарист, актер высокого класса, настоящий профессионал своего дела от талантливого, но любителя? Тем что профессионал…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments