kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Ще одне пакращення для бидла

Після Нафтогазу, найкорумпованішою конторою в цій країні є Укрзалізниця. Донобандити нам говорять, що пасажирські перевезення не рентабельні і весь доход іде лише від вантажних перевезень. З приводу першого - це явна брехня. В Европі більшість залізниць - приватні, але пасажирські потяги дуже розвинені, набагато комфортніші і технологічніші за наші, а ціни там співмірні із нашими. Просто у нас через величезні відкати (60-80%) ясно, що усе буде збитковим.

Але на пасажирських перевезеннях, навіть не зважаючи на відкати, багато (по бандитським міркам) не вкрадеш. Справжний клондайк - це вантажні перевезення. Побудована ціла мережа посередницьких фірм, які усі багатомільярдні доходи забирають, а збитки перекладають на бюджет. Про пакращення у звязку із введенням нового графіку та ліквідацію 50 поїздів уже написано-переписано.
Але є ще один аспект. Керівники залізниці ще раніше, при оголошення про майбутні зміни у графіку говорили, що вони робляться для оптимізації вантажних перевезень - створення транспортних коридорів для товарняків. Про це чомусь тепер ніхто  не згадує, але ліквідація поїздів та жахливий графік, для тих, що залишилися - робиться для створення найкращих умов для вантажних перевезень.

Пару місяців тому, я їхав кількома поїздами. І 2 з них запізнилися на більше ніж годину, бо стояли на перегоні і пропускали товарні поїзди. Я тоді подумав, що то у звязку із ремонтом колії до Євро. Однак в усіх країнах і видах транспорту - кораблях, поїздах, літаках - пепевагу у проїзді мають пасажирські. Тобто, це товарняки повинні стояти на перегонах, і пропускати пасажирські поїзди.  Я тоді пообурювався і забув про це. Аж ось, сьогодні, в одному із коментарів, я прочитав. Виявляється, в угоду надприбутків бандитів, в укрзалізниці дали негласне розпорядження. Якщо є збій графіку, то перевагу мають саме товарні поїзди. А бидловози мусять стояти і їх пропускати.
От вам іще одне пакращення. Хоча ця проклята країна та її бидлонарод на краще і не заслуговує.
Subscribe

 • (no subject)

  Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United StatesEuropean Journal of…

 • (no subject)

 • (no subject)

  Интересно наблюдать за настроениями простого народа у меня на работе. Когда началась корона, сначала, на пару месяцев все испугались, но потом…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments