kondratio (kondratio) wrote,
kondratio
kondratio

Перша причина, чому Україна не має майбутнього - це відсутність національної еліти. Як я уже писав - еліта сама не виникає, її творить інша еліта. Так от - жодна еліта не взялася творити українську національну еліту. Були мляві масонські потуги в 19 столітті, але більшовики вичистили і ті слабкі паростки.
**************
"Ще коли тільки оголосили про майбутній Томос від Константинополя, я в себе зібрав усіх священиків єпархії. Попередив, що ніхто не знатиме про їхню позицію, тільки треба буде написати на папірці: "так" чи "ні" переходу.
Було 150 священиків. З них сто сказали "ні", тридцять - "так", а решта утримались".
https://www.bbc.com/ukrainian/features-46229989?fbclid=IwAR3WaC5Ncohx3PpHRmC1eDssG_rERPLHHZnK2QHYZscOZ6okuegGC1OI5-E

Хороший індикатор.
І це Вінниця, там Werwolf. А що говорити про Одесу та Запоріжжя? Пів України - це жорстка вата.

І це друга причина, чому в Україні нічого хорошого не вийде. Навіть якщо на Україну прийде якась еліта і таки почне щось путнє розбудовувати, все завязне у ваті.
Subscribe

 • Весь мир в "самолёте" Качинского

  В январе 2020 года перед самым началом коронобесия произошли странные события, о которых все быстро забыли. Американцы якобы убивают влиятельного…

 • (no subject)

  Обратите внимание, как буквально за год термин "глобальное потепление" почти исчез, и был заменен на "климатические изменения".

 • (no subject)

  Судя по истерическим заявлениям попугайчика (требует конкретики касательно интеграции в НАТО и ЕС а также требует чтобы переговоры по Украине не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments